Çözüldü Oyun indirirken indirme hızı ve disk 0 bytes/s oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YArifK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Forza Horizon 5'i geceden indirmeye başladım ve PC açıkken sabaha kadar bekledim ve sadece %50'si inmişti. İnternetim TurkNet ve normalde saniyede 120MB/s ye kadar çıktığını gördüm ancak birkaç saniye sonra 0 bytes'a düşüyor ve tekrar indirmeye başladığında 10MB/s-30MB/s arasında indirmeye devam ediyor. Bu sorunlar olduğu için 10 saattir inmemiş. Bunun bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, Forza Horizon 5'i geceden indirmeye başladım ve PC açıkken sabaha kadar bekledim ve sadece %50'si inmişti. İnternetim TurkNet ve normalde saniyede 120MB/s ye kadar çıktığını gördüm ancak birkaç saniye sonra 0 Bytes'a düşüyor ve tekrar indirmeye başladığında 10MB/s-30MB/s arasında indirmeye devam ediyor. Bu sorunlar olduğu için 10 saattir inmemiş. Bunun bir çözümü var mıdır?

Hocam disk okuma hatası büyük ihtimal bende de bu şekildeydi HDD değiştirerek kurtuldum C ye falan kuruyorsan D ye diger disklere dene.
Arkadaşlar, Forza Horizon 5'i geceden indirmeye başladım ve PC açıkken sabaha kadar bekledim ve sadece %50'si inmişti. İnternetim TurkNet ve normalde saniyede 120MB/s ye kadar çıktığını gördüm ancak birkaç saniye sonra 0 Bytes'a düşüyor ve tekrar indirmeye başladığında 10MB/s-30MB/s arasında indirmeye devam ediyor. Bu sorunlar olduğu için 10 saattir inmemiş. Bunun bir çözümü var mıdır?

Hocam disk okuma hatası büyük ihtimal bende de bu şekildeydi HDD değiştirerek kurtuldum C ye falan kuruyorsan D ye diger disklere dene.

Çözüm

Geri
Yukarı