Oyun kolu "Hata 43!" kodu ile hata veriyor

elon_muskk

Hectopat
Elimde 30 liralık 2 tane çakma oyun kolu var. Biri sorunsuz çalışıyor diğeri daha dün oyundayken aniden USB aygıtı tanımlanamadı hatası verdi! PC'yi yeniden başlattım başta kolun ışığı yanıyordu ve hata vermemişti bilgisayar ama 5 saniye sonra aynı hatayı verdi. Aygıtı cihazdan kaldırdım ama çözülmedi sürücüyü güncelleştirdim yine bir şey olmadı...

Elimde 30 liralık 2 tane çakma oyun kolu var. Biri sorunsuz çalışıyor diğeri daha dün oyundayken aniden USB aygıtı tanımlanamadı hatası verdi! PC'yi yeniden başlattım başta kolun ışığı yanıyordu ve hata vermemişti bilgisayar ama 5 saniye sonra aynı hatayı verdi. Aygıtı cihazdan kaldırdım ama çözülmedi sürücüyü güncelleştirdim yine bir şey olmadı...
Ekran kartını güncellemen gerekiyor.

Hocam diğer USB portlarında da aynı hatayı verirse donanımsal arıza var.

hayır sadece bir tanesinde var bu hata diğerinde yok gayet normal
bir de pc yi yeniden başlatınca sıkıntı olmuyor ama belirli zaman sonra ışığı sönüyor ve hata veriyor... ÇILDIRACAM

Tamam hocam. Bazen böyle hatalar olabiliyor. Diğerleri ile kullanın.

Benim PC'nin 1 tane USB portunda da aynı hata var bunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama çok yaygın bir problem.
evet bugün başka bir usb portunda denedim sorun yok sadece bir tane usb portunda sıkıntı var .... ne yapmam gerekiyor ? çalışan usb portuna ps kolunu takıyorum ama kablo kısa olduğundan oynayamıyorun ... ne yapam gerek

evet bugün başka bir usb portunda denedim sorun yok sadece bir tane usb portunda sıkıntı var .... ne yapmam gerekiyor ? çalışan usb portuna ps kolunu takıyorum ama kablo kısa olduğundan oynayamıyorun ... ne yapam gerek
Ben de bu konuda ne yapılabilir bilmiyorum acaba yazılımsal mı yoksa donanımsal bir hata mı onu da bilmiyorum ama çok yaygın bir problem olduğunu biliyorum. Eğer bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı