Oyun kolu önerisi

hocam şu aliexpressden attığınız kol 581tlye geliyor. Kargo ücretsiz, daha fazla indirim kullanabiliyor muyuz? daha önce sipariş vermedim onun avantajı var mıdır? Birde aliexpressden birşey alınır mı?

hocam şu aliexpressden attığınız kol 581tlye geliyor. Kargo ücretsiz, daha fazla indirim kullanabiliyor muyuz? daha önce sipariş vermedim onun avantajı var mıdır? Birde aliexpressden birşey alınır mı?
kargo ücretsiz olabilir bilmiyorum benim ilk alışverişimdi o kol ve gümrük vergisi ödemiştim 150Tl civarı. Aliexpress'den tabikide birşey alınır güzel site hız olarakta kötü değil kol bana 11 günde gelmişti.

kargo ücretsiz olabilir bilmiyorum benim ilk alışverişimdi o kol ve gümrük vergisi ödemiştim 150Tl civarı. Aliexpress'den tabikide birşey alınır güzel site hız olarakta kötü değil kol bana 11 günde gelmişti.
hocam bağlantı yolu nedir? Eksileri nelerdir?

Hocam bağlantı yolu nedir? Eksileri nelerdir?

Kablosu çıkıyor içinden istersen kablolu istersen Bluetooth'da var öylede kullanabilirsin. - olarak şunu değerlendirebilirim tuş dizilimi farklı X, Y, A, b olarak geçiyor. Solda X, üstte Y, sağda B, altta a oluyor Xbox kullarında bunda ise üstte X, solda Y, sağda A, altta b. Mesela FIFA'da ayarlarınızı yaparken biraz kafanız karışabiliyor bir değişik olayı var ama anlıyorsunuz bir süre sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı