Oyun konsolu önerisi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
PS4 Slim sahibiyim. Daha oynamadığım Spider-Man, Cyberpunk, Uncharted 4 var. Bunları 1 sene daha oynayıp bitireceğim. Ancak sonrasında konsol alacağım. Yakınım gemide kaptan, ülke ülke geziyor, 1 tane aldıracağım. Maddiyat konusunda 7-10k arası olur. Xbox Series S, X mi? Yoksa PS5 mi alayım direkt? PS5 oyun olacağını düşünüyorum 1-2 sene sonra. TV olarak Axen 1080p var. 4K deneyimi yaşamasam da olur. Salonda 4K var da dolu oluyor ailemden dolayı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 Slim sahibiyim. Daha oynamadığım Spider-Man, Cyberpunk, Uncharted 4 var. Bunları 1 sene daha oynayıp bitireceğim. Ancak sonrasında konsol alacağım. Yakınım gemide kaptan, ülke ülke geziyor, 1 tane aldıracağım. Maddiyat konusunda 7-10k arası olur. Xbox Series S, X mi? Yoksa PS5 mi alayım direkt? PS5 oyun olacağını düşünüyorum 1-2 sene sonra. TV olarak Axen 1080p var. 4K deneyimi yaşamasam da olur. Salonda 4K var da dolu oluyor ailemden dolayı :D

Kesinlikle Xbox al hem PSlerin oyunları çok pahalı oluyor tavsiyem Xbox alıp üstüne Game Pass basman

PS4 Slim sahibiyim. Daha oynamadığım Spider-Man, Cyberpunk, Uncharted 4 var. Bunları 1 sene daha oynayıp bitireceğim. Ancak sonrasında konsol alacağım. Yakınım gemide kaptan, ülke ülke geziyor, 1 tane aldıracağım. Maddiyat konusunda 7-10k arası olur. Xbox Series S, X mi? Yoksa PS5 mi alayım direkt? PS5 oyun olacağını düşünüyorum 1-2 sene sonra. TV olarak axen 1080p var. 4K deneyimi yaşamasam da olur. Salonda 4K var da dolu oluyor ailemden dolayı :D

TV konusunda bir şey söyleyemeyeceğim ama eğer oyunları almak konusunda bütçen genişse PlayStation 5 eğer bir oyuna 600-700 lira veremem diyorsan Xbox Series X

Oyunlara ayrı olarak para ayırabilirsen bence PS5 daha iyi, ancak herkesin dediği gibi oyun fiyatları pahalı. Yine sen kendi oynayacağın 4-5 oyunu alıp PS Plus'tan gelen oyunlarla da takılabilirsin. Ama oyunlara veremezsen Game Pass açısından Xbox daha iyi. Hem yarış oyunlarına ayrı ilgin varsa Forza'da var.

Anladım teşekkürler herkese. Oyun fiyatları böyle giderse xbox alırım. Peki almanyadan veya herhangi ülkeden alırsam TR’de sorun olurmu ? Cuh problemi gibi veya herhangi bi sorun bölgesel

Anladım teşekkürler herkese. Oyun fiyatları böyle giderse xbox alırım. Peki almanyadan veya herhangi ülkeden alırsam TR’de sorun olurmu ? Cuh problemi gibi veya herhangi bi sorun bölgesel

Avrupa Birliği içerisinden Xbox alırsan 2 yıl Microsoft Türkiye garantisi var. Diğer ülke ve bölgelerden olanlarda 1 yıl garanti var kontrol edin.

Geri
Yukarı