Oyun Laptop tavsiyesi

Teknolojiyi takip etmek güç, ben sadece en basitinden iki öneri sundum. Ama uzun süre götürür. Bu konuda teknolojiyi yakınen takip eden kişilerin tavsiyesi de önemli (Haluk Sekendiz, Recep Baltaş, Burak Alkan ve diğer arkadaşların). Madem ciddi bir bütçen var belki biraz daha takviye yapıp MSI GT70 in yeni modelini alın diyebilirler.

Kişisel fikrim ben 4000 tl üst sınırına çıkmadan MSI GE60 2OE-294XTR Core i7-4700MQ 8GB 1TB 2GB Vga GTX765M 15.6'' Full HD Free Dos - Ürün Kategorileri Ge60 alırdım. Fiziki açıdan daha uygun.

Diğer tavsiyeleri de dinleyin derim :)

İllaki laptop diyorsan the miller kardeşimin söylediği gibi msi modelini al. Fakat laptop çok gerekli değilse tabiki masaüstü bilgisayar topla derim. Son olarak bütçeni yükseltebilirsen, Msi Gt70 Dragon Edition 2 al derim. Bu bilgisayarı kullanan biri olarak çok çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

Aslında kararsızım. Üniversiteye gidicem. Konu üniversite işte ailem arkadaşlar falan üniversiteye masaüstü gitmez diyorlar. Ben de ben götürürüm diyorum ama bir yandanda haklılar aslında ama az haklılar :D Benim gönlüm masaüstü hala ama üniversitede var onuda düşünüyorum. Bir şekilde üniversiteye masaüstü görtürmem lazım :) Yoksa laptop a bağlı kalıcaz :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı