Oyun odası dizayn önerisi

Pille çalışan bir LED var mı bildiğiniz.

Öncelikle fikirleriniz için çok teşekkür ederim.
Oyuncu koltuğundan ziyade ondan raha rahat maksimum konfor sağlayabileceğim bir koltuk öneriniz var mı?
Kitaplık fikri aklımda var şu an bir kitaplığım var ama bu daha güzelmiş.
Bir de sizce odayı hangi renk yapmalıyım.
Mesela perde alacağım perde hangi renk olmalı nasıl olmalı?
Benim aklımda odayı gri renk yapmak vardı veya açık gri ama perde siyah mı gri mı beyaz mı olacak bilemiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi akşamlar.

Oda içi rengi sizin zevkinize göre değişebilir ama ben olsam perdeleri siyah en az ışık geçirenlerden alırdım, hem rahat uyumak için hem odanın içindeki aydınlatma daha net gözüksün diye.
Koltuk olarak ise ofis koltuğu veya yatarak PS oynayacagım derseniz armut veya puf koltuk tarzı bir şey alabilirsiniz.
Bu arada hocam odayı tamamladığınızda buraya fotoğrafını atabilir misiniz şimdiden merak ettim odanın nasıl olacağını.

Oda içi rengi sizin zevkinize göre değişebilir ama ben olsam perdeleri siyah en az ışık geçirenlerden alırdım, hem rahat uyumak için hem odanın içindeki aydınlatma daha net gözüksün diye.
Koltuk olarak ise ofis koltuğu veya yatarak PS oynayacagım derseniz armut veya puf koltuk tarzı bir şey alabilirsiniz.
Bu arada hocam odayı tamamladığınızda buraya fotoğrafını atabilir misiniz şimdiden merak ettim odanın nasıl olacağını.

Fikriniz için teşekkür ederim. Şu an neler alınacağını listeliyorum ve oda planını yapıyorum. Planner5D ile proje filan yapıyorum. Muhtemelen projenin tam oturması 1 ayı bulur son haline gelmesi ama buraya son halini eklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı