60 TL oyun önerisi

Selam arkadaşlar, elimde 60 TL var ve oyunsuzluk çekiyorum. Oynayacak hiçbir şey yok gibime geliyor, yeni bir şey almak istesem 60 TL fiyata güzel bir oyuna ben denk gelemedim. 60 TL civarı oyun önerilerinizi bekliyorum, duruma göre bütçemi 5-10TL aşabilirim. Steam olması daha öncelikli benim için, bu arada indirim olmadığını ve seçeneklerimin az olduğunu biliyorum ama indirime kadar bir şeyler oynamak istiyorum. FPS tarzı oyun sevmiyorum, Türkçe yaması olduğu sürece rol yapma, strateji, hikayeli oyunlar oynarım. Olabildiğince uzun soluklu, başına oturduğumda kalkamayacağım oyunlar olması çok daha iyi olur. Biliyorum bu bütçeye çok şey istediğimi ama :D

Oynadığım oyunlar:
  • AC Origins.
  • AC Odyssey.
  • Batman Arkham serisi.
  • Hearts of Iron IV.
  • Crusader Kings 3
  • Europa Universalis IV.
  • Witcher 3
  • Mount and Blade Warband.
  • Frostpunk.
  • PES 21.

Aklımda olan oyunlar:
  • Divinity: Original Sin 2.
  • Imperator: Rome.
  • Empire of Sin.
  • Total War serisi.

Sword Art Online.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla ülke veya ordu yönetme gibi oyunları seviyorsunuz. Ben de severim :D Super Power 2 Bakın derim.

Age of mythology.

Sword Art Online.

Terraria. (Alakasız oldu ama neyse, kusura bakmayın.)

Bakacağım, teşekkürler.

Var fakat ücretli. Ücretsiz olarak translate çevirisi var.

Hocam zaten oyunu alabilmem için 20 TL civarı bütçe aşmam gerekiyor, yamaya da para verirsem batarım herhalde.

"Hellblade: Senua's Sacrifice", indirime girince de "A Plague Tale: Innocence" alabilirsin. Aşırı sağlam oyunlardır. Ayriyeten Total War serisinden Total War: Attila'yı öneriyorum. Gerçekten güzel bir strateji oyunu.

Total War DLC olmadan oynanır mı peki?

Oynanır, sadece Blood and Burning DLC'sini alırsan görsel olarak daha tatmin olursun. Ben genelde Ak Hunlar, Hunlar, Macarlar ve Roma ile oynadığım için Avrupa'daki çapulcu kabilelerin DLC'lerini satın almadım lakin oynamak istersen alabilirsin. Tabii bu dediğim devletlerin hepsini oynamak ve bitirmek en az 200+ saatini alacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı