Oyun önerisi

Playstationın varsa ghost of tsushima önerebilirim

Gerçekten Dead Cells fiyatına göre çok uygun bir yapım. Grafiklerine rağmen sıkılmadan oynadığım oyunlar arasındadır.

Ben zamanında 20 TL'ye almıştım. Şimdisinde 100 TL'yi geçmiş. :/

kim korsan kullanır knk kimse babasının hayrına vermez bedava oyun

Kanka Star Wars Jedi: Fallen Order var, Resident Evil 7bu da var, Detroit: Become Human bence alınmaz, God of War biraz souls türü tarzımı cekmiyor hocam, my friend petroda kazık bence.

Playstationın varsa ghost of tsushima önerebilirim
playstation oyunları 700 den baslıyor 700 e ****** malum yere giderim

Yen, Triss, Geralt... (The Witcher 3: Wild Hunt) şimdi fark ettim oyun tekrar 60 TL olmuş. Şu an almayın zaten çok sık 18 lira gibi fiyatlara düşyor. Tekrar o civarlara düşünce alırsınız.
witcher 3 aldım hocam ,

Saints Row serisine de bir bakabilirsiniz.

GTA cakması degil miydi hocam o

Bioshock serisi
Dishonored serisi
God of War
Red Dead Redemption 2
Batman Arkham Serisi
Crysis Remastered Trilogy
Gears 5
Hades
Dead Cells
Katana Zero
Hotline Miami
The Witcher 3: Wild Hunt
Star Wars: Jedi Fallen Order
High On Life
Hitman Trilogy
Hollow Knight
Resident Evil 7: Biohazard ve Village
Titanfall 2
A Way Out
Outlast serisi
Days Gone

hitman serisi var, outlast serisi var , days gone var , high on life rick and mortyi her bölümünü ezbere bilmeme ragmen cok sevmeme ragmen cekmedi beni pek hocam oyunun kendisi desek biraz doom cakması gibi yani , hollow knight alıcagım hocam ,witcher 3 var hocam , katana zero da var , hotline miami seriside var , star wars: jedi fallen order var hocam , god of war garip geliyor hocam souls türü hic ilgimi cekmiyor , re7 biohazard var hocam village souls türü olmus bildigin cöp bence , batman arkham serisi var hocam , -rdr2 var hocam bunlardan baska seyler önerin lütfen oyun mu kalmadı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…