Oyun oynamak vs Film-dizi izlemek

Oyun film dizi

• Film dizi

Oy: 26 31,0%
  • Oyun

Oy: 58 69,0%

• Oy verenlerin toplamı
    84
Bende dönemden döneme değişiyor. Bazı dönemlerde acayip dizi ve film izleyesim geliyor, oyunların yüzüne bile bakmıyorum. Bazı dönemlerde tam tersi oluyor.

:) ben galiba büyüdüm hiç keyif almayacağım.
Şarkı sever misin bilmem ama şu an dertliyim ve sana şu şarkıyı paylaşımı ister dinle ister dinleme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:) ben galiba büyüdüm hiç keyif almayacağım.
Şarkı sever misin bilmem ama şu an dertliyim ve sana şu şarkıyı paylaşımı ister dinle ister dinleme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keyif alamamak tamamen psikolojik hocam. Dertler çözülünce her şey düzelir diye kafamızda kendimizi şartlıyoruz ama o dertler hiçbir zaman bitmiyor. Bu döngü sonsuza kadar devam ederek, bizi içten içe yiyip bitiriyor.

Ben de aşırı stresten ve dertten muzdarip biriyim. Sürekli negatif olduğum için negatif olaylar yaşadığımı düşünmeye başladım. Ailevi sorunlar mı dersin, 15-20 dava mı dersin, dünya kadar dert var. Her şeye rağmen kafamı sürekli meşgul edip bir şeylerle uğraşarak bunlardan biraz uzaklaşmak istiyorum. Yoksa şimdiye on defa intih*r etmiştim.

Uzun zamandır sanal dünyadan keyif alamıyorum. Dizi ve filmlerde sürekli aynı konular işlendiği için aldatılan adam çıkıyor, icralık adam çıkıyor, düşmanı olan adam çıkıyor. Hepsi aklıma gelince keyfim kaçıyor. Arkadaş bakmadığı için sultan papağanını verdi o psikopatla uğraşmaya başlayınca hafif kafam düzeldi. Kendimi balkonda soğan, biber yetiştirmeye ve hayvanlarla ilgilenmeye verdim. Negatif elektriği büyük oranda alıyorlar.

Hayatınızda başarılar hocam. Umarım her şey gönlünüzce olur. Şarkıyı epeydir dinlemiyordum iyi geldi. Bu ara hard rock, metal ve gürültülü müziklerle derdi tasayı unutmaya çalışıyordum :D

Keyif alamamak tamamen psikolojik hocam. Dertler çözülünce her şey düzelir diye kafamızda kendimizi şartlıyoruz ama o dertler hiçbir zaman bitmiyor. Bu döngü sonsuza kadar devam ederek, bizi içten içe yiyip bitiriyor.

Ben de aşırı stresten ve dertten muzdarip biriyim. Sürekli negatif olduğum için negatif olaylar yaşadığımı düşünmeye başladım. Ailevi sorunlar mı dersin, 15-20 dava mı dersin, dünya kadar dert var. Her şeye rağmen kafamı sürekli meşgul edip bir şeylerle uğraşarak bunlardan biraz uzaklaşmak istiyorum. Yoksa şimdiye on defa intih*r etmiştim.

Uzun zamandır sanal dünyadan keyif alamıyorum. Dizi ve filmlerde sürekli aynı konular işlendiği için aldatılan adam çıkıyor, icralık adam çıkıyor, düşmanı olan adam çıkıyor. Hepsi aklıma gelince keyfim kaçıyor. Arkadaş bakmadığı için sultan papağanını verdi o psikopatla uğraşmaya başlayınca hafif kafam düzeldi. Kendimi balkonda soğan, biber yetiştirmeye ve hayvanlarla ilgilenmeye verdim. Negatif elektriği büyük oranda alıyorlar.

Hayatınızda başarılar hocam. Umarım her şey gönlünüzce olur. Şarkıyı epeydir dinlemiyordum iyi geldi. Bu ara hard rock, metal ve gürültülü müziklerle derdi tasayı unutmaya çalışıyordum :D

😃 Bunları dinle ağladıkça int**r hissi gidiyor ben de annemi kaybettim tek başıma evde işte öyle tek öleceğim galiba.

😃 Bunları dinle ağladıkça int**r hissi gidiyor ben de annemi kaybettim tek başıma evde işte öyle tek öleceğim galiba.

Başınız sağolsun hocam. Keşke benim de kaybedince üzüleceğim bir annem olsaydı. Hayat herkesi farklı sınıyor. Sizin için çok önemliyken, benim için dünyanın en pislik ve en kötü insanı. Küçük yaşımda vefat etmiş olsaydı, şimdi bambaşka biri olacaktım. Şu an yaşadığım berbat hayatın hem baş, hem dolaylı yoldan nedeni annemdir. Kendisini ve ailesini yıllar önce sildim, yaklaşık 5 yıldır görüşmüyorum.

Aldattığı yetmiyormuş gibi babamın binbir emekle aldığı eve çöktü, çeşitli iftiralar atarak uzaklaştırma kararı çıkardı, evimize o zamandan beri giremedik. Babam, kardeşim, ben 2017'den beri oradan oraya taşınıp duruyoruz. Boşanma aşamasında bütün banka hesapları blokelenmişti, o zaman kardeşimle öğrenciydik. Almanya'da okudum, yüksek lisansı da orada yapıp yaşayacaktım fakat bu olaylar yüzünden Türkiye'de kaldım ve okulumu bırakmak zorunda kaldım. Babam inti**r etmeyi denedi, başında durup hem ona hem kardeşime sahip çıkıyorum. Çok zor zamanlar geçirdik. İki yıl falan bir odada üç kişi kaldık. İş kurup para kazanmaya başlayınca biraz toparlanma oldu. Bunun dışında, şansımıza aşırı feminist bir B*YAN hakim denk geldi. 2017'den beri sırf bizi süründürmek için davayı uzattıkça uzattı. İki oğlu şahitlik yapmasına rağmen, aldatan kadına nafaka bile bağladı. Kararı anca bu sene verdi ve iki tarafı da kusurlu buldu. Şimdi istinafı cartı curtu derken daha da uzadı. Mal paylaşım davaları da bitmek bilmiyor. Üstüne dayım olacak soyunu sopunu sevdiğimin evlatları, babamı ve bizi ölümle tehdit edip her türlü pisliği yapıyor.

Yani dertler say say bitmiyor. K*til olmamak için veya inti**r etmemek için kendimi zor tutuyorum. İki psikoloğa gittim, yaşadıkların ve verdiğin tepkiler normal, bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Sürekli dert tasa düşünüp dişlerimi sıkıyorum, elim ayağım titriyor, stresten sürekli başım ağrıyor. Antidepresan falan verdiler ama işe yaramayınca bıraktım. Böyle iğrenç bir hayat yaşıyorum. Çözülse anında dünyanın öbür ucuna gidip huzur içinde yaşayacağım fakat çözülecek gibi değil. Her geçen gün dertlere yenileri ekleniyor.

Başınız sağ olsun hocam. Keşke benim de kaybedince üzüleceğim bir annem olsaydı. Hayat herkesi farklı sınıyor. Sizin için çok önemliyken, benim için dünyanın en pislik ve en kötü insanı. Küçük yaşımda vefat etmiş olsaydı, şimdi bambaşka biri olacaktım. Şu an yaşadığım berbat hayatın hem baş, hem dolaylı yoldan nedeni annemdir. Kendisini ve ailesini yıllar önce sildim, yaklaşık 5 yıldır görüşmüyorum.

Aldattığı yetmiyormuş gibi babamın binbir emekle aldığı eve çöktü, çeşitli iftiralar atarak uzaklaştırma kararı çıkardı, evimize o zamandan beri giremedik. Babam, kardeşim, ben 2017'den beri oradan oraya taşınıp duruyoruz. Boşanma aşamasında bütün banka hesapları blokelenmişti, o zaman kardeşimle öğrenciydik. Almanya'da okudum, yüksek lisansı da orada yapıp yaşayacaktım fakat bu olaylar yüzünden Türkiye'de kaldım ve okulumu bırakmak zorunda kaldım. Babam inti**r etmeyi denedi, başında durup hem ona hem kardeşime sahip çıkıyorum. Çok zor zamanlar geçirdik. İki yıl falan bir odada üç kişi kaldık. İş kurup para kazanmaya başlayınca biraz toparlanma oldu. Bunun dışında, şansımıza aşırı feminist bir b*yan hakim denk geldi. 2017'den beri sırf bizi süründürmek için davayı uzattıkça uzattı. İki oğlu şahitlik yapmasına rağmen, aldatan kadına nafaka bile bağladı. Kararı anca bu sene verdi ve iki tarafı da kusurlu buldu. Şimdi istinafı cartı curtu derken daha da uzadı. Mal paylaşım davaları da bitmek bilmiyor. Üstüne dayım olacak soyunu sopunu sevdiğimin evlatları, babamı ve bizi ölümle tehdit edip her türlü pisliği yapıyor.

Yani dertler say say bitmiyor. K*til olmamak için veya inti**r etmemek için kendimi zor tutuyorum. İki psikoloğa gittim, yaşadıkların ve verdiğin tepkiler normal, bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Sürekli dert tasa düşünüp dişlerimi sıkıyorum, elim ayağım titriyor, stresten sürekli başım ağrıyor. Antidepresan falan verdiler ama işe yaramayınca bıraktım. Böyle iğrenç bir hayat yaşıyorum. Çözülse anında dünyanın öbür ucuna gidip huzur içinde yaşayacağım fakat çözülecek gibi değil. Her geçen gün dertlere yenileri ekleniyor.

İmkanım varsa aileni al yurt dışına çık yani kardeşi ile babanı üzüldüm .

Şuan için film dizi izlemek daha iyi bana ama aklımdaki sistemi dizersem oyun oynamak benim için daha eğlenceli ama dediğim gibi şu an film dizi izlemek daha güzel.

Geri
Yukarı