8000 TL'ye oyun oynanacak sistem önerisi

astrow

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle Technopat Sosyal forumunda 1 aydır üyeyim, arada bakıyorum ve çıkıyorum. Genelde donanım, web ve oyun ile ilgili bölümlerde oldukca aktifim. Neyse, diyeceğim bu değildi. Oyun oynayabileceğim bilgisayar önerisi yapabilecek arkadaşlar var mıdır? Örneğin Valorant özellikle. Çok fazla internet kafede oynuyorum. Artı bunun yanında CS:GO, aradaysa Apex Legends oynuyorum. Kısaca öneri yapabilecek arkadaşlar arıyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle Technopat Sosyal forumunda 1 aydır üyeyim, arada bakıyorum ve çıkıyorum. Genelde donanım, web ve oyun ile ilgili bölümlerde oldukca aktifim. Neyse, diyeceğim bu değildi. Oyun oynayabileceğim bilgisayar önerisi yapabilecek arkadaşlar var mıdır? Örneğin Valorant özellikle. Çok fazla internet kafede oynuyorum. Artı bunun yanında CS:GO, aradaysa Apex Legends oynuyorum. Kısaca öneri yapabilecek arkadaşlar arıyorum teşekkür ederim.
Bütçe yok. O yüzden:
Z690 Anakart
RTX 3090Ti x2
i9 12900K
128x4 GB RAM
10 TB WD Gold HDD x2
WD SN850 x2
2800W PSU

Şu anlık için 5.000 6.000 diyebilirim bütçe için ama biriktirmeyi düşünüyorum. O da neredeyse 1 ay falan sürebilir, yani 1-2 ay daha biriktirecek olursam 11.000 veya 12.000 olabilir bütçem. İşte çalışıyorum çoğunlukla zaten, 4-5 gibi evdeyim ama yine de 5.000 ve 8.000 arası bilgisayar önerisi ya da 11.000-12.000 üstü yapabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anlık için 5.000 - 6.000 diyebilirim için bütçe için ama biriktirmeyi düşünüyorum oda neredeyse 1 ay falan sürebilir yani 1 - 2 ay daha biriktirecek olursam 11.000 veya 12.000 olabilir bütçem işte çalışıyorum çoğunlukla zaten 4 5 gibi evdeyim
5.000-6.000₺'ye sistemi unutun hocam.

Ya hemen almayı düşünmüyorum zaten. İyi bir bilgisayar olsun yeterli. Oyun oynayabileyim. 60 ve 75 Hz olmasını istemiyorum artık. Yıllardır öyle kullanıyorum 2-3 saat oynuyorum genelde hafta sonları biraz abartıyorum 4-6 saat arası oynuyorum bazen hafta sonları o da yapacak bir şey bulamadığımdan dolayı genelde evde geçiriyorum hafta sonları zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı