Oyun oynanırken laptoptan yanık plastik kokusu gelmesi

onrulsy

Decapat
Daha fazla  
ASUS tuff F15 marka laptopum var. 2 aydır bende 0 aldım. Saatlerce CS, FIFA, Valorant oynadığım oldu ne aşırı ısınma ne de bu koku olayını gözlemledim. Bu akşam Dead Space remake oynarken burnuma yanık plastik kokusu geldi ve fark ettim ki laptopun havalandırma kısmından geliyor. Oyunu kapayınca durdu bu koku. Oyun gayet akıcı oynanıyordu. Anlamadım bir sorun olur mu bu durum? Ulan EA.

Oyunu kapattım koku kayboldu fanlar durunca. Oyun esnasında bayağı ısınmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
%99 olarak fanlarınızın motoru yanmış. Garanti varsa garantiye, yoksa da Teknoway gibi bir teknik servise götürün bilgisayarı sakın açmayın. Daha kötü sonuçlar doğurabilir.Ek olarak mahalledeki küçük esnaf tarzında yerlere götürmeni de tavsiye etmiyorum.Ama karar senin.

%99 olarak fanlarınızın motoru yanmış. Garanti varsa garantiye, yoksa da Teknoway gibi bir teknik servise götürün bilgisayarı sakın açmayın. Daha kötü sonuçlar doğurabilir.Ek olarak mahalledeki küçük esnaf tarzında yerlere götürmeni de tavsiye etmiyorum.Ama karar senin.
Valla bilgisayarı kullanmaya devam ediyorum. Bir daha o kokuyu duymadım. Performansta bir azalmada yok. O sıra cam açıktı dışardan da gelmiş olması mümkün. Bilgisayarın altını yükselttim performansta sorun yada tekrar koku duyarsam dediğiniz gibi yapacağım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı