Oyun Oynarken Bilgisayarın Kapanması

sonerekinci

Hectopat
Yer
İstanbul Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba, ben uzun süreli oyun oynuyan biriyim ve bazı geceler oyun oynarkan bilgisayar kapanıyor birdaha power tuşuna basıyorum ama açılmıyor kasanın içine bakıyorum ve ekran kartı işlemcinin üstündeki ışıklar yanıyor sonra fişten çıkartıyorum kabloyu bir kaç saniye bekliyorum ışıkları sönüyr ekran kartının işlemcinin birdaha takıyorum ancak o zaman açılıyor arada bunu yapıyor acaba güç kaynağımı yetersiz geliyor bilgisayara ? Şöylede bi durum var Lol diye bir oyun oynuyorum fps normal anlarda 150 civarı ama takım savaşlarında 40 civarına düşüyor çoğu arkadaşım normal anlarda 70 80 fps alıyor takım savaşlarında 40 50 düşüyor benım fpsm 150den 40 civarına düşmesi çok saçma değilmi ? Ekran kartım r9 270x işlemcim fx 8350 thermaltakenın kasa ile verilen 700 watt 80+ olmayanda bi power var acaba kapanması ve oyunda savaşlarda fps düşmesinin nedeni powerın yetersizliği midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı