Oyun oynarken birden ekran gidiyor

worex

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 Gb
Ekran kartı
Amd Radeon rx 550 series 4Gb
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-9400 CPU @ 2.90GHz (6 CPUs)
Daha önce de sık sık oluyordu şimdi daha da sıklaştı mesela. Oyun oynarken birden ekran gidiyor no Signal yazıyor ama kasanın ışıkları yanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsü çöküyor olabilir. Aynı sorunu ben de yaşıyordum sürücü güncelleşirmeyi deneyin. Eğer Chrome uzaktan masaüstü veya DroidCam gibi bir uygulama kullanıyorsanız bazen o uygulamaların sürücüleri sorun yaratabiliyor.

Ekran kartı sürücüsü çöküyor olabilir. Aynı sorunu ben de yaşıyordum sürücü güncelleşirmeyi deneyin. Eğer Chrome uzaktan masaüstü veya DroidCam gibi bir uygulama kullanıyorsanız bazen o uygulamaların sürücüleri sorun yaratabiliyor.
Sürücüleri nasıl güncelleyeceğim bulamadım ve şöyle bişey ısınmıyor pc ama ekran gidiyor kasa ışıkları yanıyor ya sadece tek bir fanın sesi geliyor kasayı açıp ana kartın yanındaki kabloyu az itince fanlar tekrardan çalışmaya başlıyor

Sürücüleri nasıl güncelleyeceğim bulamadım ve şöyle bir şey ısınmıyor PC ama ekran gidiyor kasa ışıkları yanıyor ya sadece tek bir fanın sesi geliyor kasayı açıp anakartın yanındaki kabloyu az itince fanlar tekrardan çalışmaya başlıyor.

Sürücülerini buradan güncelleyebilirsin. Eğer kabloya dokununca sorunun geçici olarak çözülüyorsa anakartının güç girişinde sorun olabilir. Fakat bu durum bana daha çok sürücü çökmesi gibi geldi.

Sürücülerini buradan güncelleyebilirsin. Eğer kabloya dokununca sorunun geçici olarak çözülüyorsa anakartının güç girişinde sorun olabilir. Fakat bu durum bana daha çok sürücü çökmesi gibi geldi.
Sanırım güç girişinde sorun var güncelledim oyundayken yada pc açıkken henüz kapandığını görmedim ama günün çoğunluğu işte olduğum için eve gelince pc yi açmaya kalktığımda sık sık kasanın çalışma sesi geliyor ama az ama mavi ışığı yanıyo sadece ve ekran da klavye de yanmıyo

Geri
Yukarı