Oyun oynarken birisi benim bilgilerimi buldu

Bilgilerimi attı?
Bilgilerini attiysa bildigi kesin degil mi?
bu şahıs benim kimlik bilgilerimi, nerede yaşadığımı falan biliyor SANIRIM.
"Sanirim" yazman garip olmus.

Dedigim gibi panelci. Isminden de anlasilacagi gibi ilkokul veleti.

Hocam insan hafif tedirgin oluyor sınıftakilerde benim babamın T.C.'si oturduğumuz mahalle telefon numarasına kütüğüne kadar bulmuş üstelik hepside doğru bu nasıl güvenlik açığı koskoca Türkiye zorlasa kredi kartlarını falanda çalacak. Üstelik babamın adını kimse bilmiyordu.
E devlet hacklendi. Milyonlarca kisinin verileri calindi. Buradaki cogu kisinin bilgilire dark web de suan geziyor. Isteseler dedeninkileri bile bulabilirler.

Az önce Half-Life oynarken servera birisi geldi "TANRI GELDİ" diye, bu şahıs benim kimlik bilgilerimi, nerede yaşadığımı falan biliyor sanırım. İlk başta arkadaşım olduğunu düşünüyordum ama arkadaşım Server'a sonra geldi. Korkmaya başladım. Ne yapmam lazım?

O arkadaşlardan korkmayın. Daha da üstüne gidin. Bakalım TANRI mı gelmiş. Ateist bir velet ile karşılaşmışsınız. DC isteyin konuşun bir ne yapabiliyormuş bakalım.

e-Devlet hacklendi. Milyonlarca kisinin verileri calindi. Buradaki cogu kisinin bilgilire Dark web de şu an geziyor. Isteseler dedeninkileri bile bulabilirler.

Hocam bu işe neden engel vs gelmiyor her şeyin bir çözümü vardır diye düşünüyorum. O arkadaş öğretmeninde her şeyini buldu epey korktu hatta müdüre gidecekti hoca direk tamam hocam kafadan attık falan uydurdu bir şeyler.

Hocam bu işe neden engel vs gelmiyor her şeyin bir çözümü vardır diye düşünüyorum. O arkadaş öğretmeninde her şeyini buldu epey korktu hatta müdüre gidecekti hoca direk tamam hocam kafadan attık falan uydurdu bir şeyler.
E devlet gibi bir sistem olduğu sürece engellenemez. Ayrıca hükümetin de kendilerine bişey olmadıkça umursayacaklarını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı