Oyun Oynarken CPU, GPU, RAM Kullanımı ve Sıcaklığı Gösteren Program

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Abi dediklerini yapınca çıkıyor ama oyuna girince kayboluyor. Ben şu videodaki gibi oyuna girdiğimde CPU, GPU sıcaklığı ve FPS'yi görmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet sonunda buldum. MSI Afterburner'la bu seçenek mevcutmuş. Biraz kurcalamadan sonra GPU; sıcaklıkları, kullanımı, fan hızı, çekirdek hızı, bellek hızı ayarlarını buldum. Ama ne yazık ki CPU ve RAM kullanımları mevcut değil :D Bunun için başka bir program olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kurdum. Ama nerden yapacağımı bulamadım. Ben sadece CPU,GPU sıcaklığını ve FPS değerini göreyim yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner'ı açıyorsun. Settings > Monitoring > Graph menüsünden etkin olmasını istediğin şeylerin üstüne tıklayıp aşağıdan ''Show in On Screen Display'' etkin yapıyorsun. Sıcaklıkları, kullanımı, fan hızını vs. burdan yapıyorsun. Eğer FPS yi görmek Settings > Video Capture'a gelip bir tuş'a ayarlıyorsun. Aslında o tuşu oyundan video çekmek için atamış oluyorsun.

NOT: Video Capture'da ''Video Capture Properties çekiceğin video'nun görüntü kalitesi ayarlarını yapmak için.

Sonra araç çubuğuna MSI On-Screen Display diye bir şey gelecek. Buradan da FPS yazısının konumunu, büyüklüğünü, rengini, biçimini ayarlıyorsun... Kolay gelsin :)

MSI Afterburner'ı açıyorsun. Settings > Monitoring > Graph menüsünden etkin olmasını istediğin şeylerin üstüne tıklayıp aşağıdan ''Show in On Screen Display'' etkin yapıyorsun. Sıcaklıkları, kullanımı, fan hızını vs. burdan yapıyorsun. Eğer FPS yi görmek Settings > Video Capture'a gelip bir tuş'a ayarlıyorsun. Aslında o tuşu oyundan video çekmek için atamış oluyorsun.

NOT: Video Capture'da ''Video Capture Properties çekiceğin video'nun görüntü kalitesi ayarlarını yapmak için.

Sonra araç çubuğuna MSI On-Screen Display diye bir şey gelecek. Buradan da FPS yazısının konumunu, büyüklüğünü, rengini, biçimini ayarlıyorsun... Kolay gelsin :)

Kardeşim çok teşekkür ediyorum. Sayende yapabildim bende. Uzun zamandır bunu yapmak istiyordum. CPU içinde göstergeler olsaydı çok güzel olurdu :)

epVW5a.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı