Oyun oynarken oyunu alta alıyor

Fluk150

Hectopat
Daha fazla  
Evet beyler sorunum bu. Bilgisayarı daha dün topladım ve şuana kadar BF3 ve CS:GO indirdim. Bu iki oyunu oynadığımda da 5-6 dakikada bir oyunları alta alıyor. Ve oyunlar dışındada bu sorun var. Herhangi bir yazı yazarken sebepsiz yere yazı yazmayı durduruyor ve "dının" diye ses geliyor. Çok garip bir sorun ama cidden sıkılmaya başladım. Klavyeden kaynaklı olabilir mi? Klavyem G800V X7

Valla hepsine bastım bir şey olmadı. Rastgele oluyor. Mesela bunu yazarkende yine yazmayı bıraktı

Yardım edecek birileri? Ya dün gece oynarken hiç olmadı sanırım bunu bir ayarı var ama çözemedim. Bugün yine başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun ya klavyeden yada işletim sisteminsen. İlk başka bir klavye ile dene. Olmazsa arkaplanda bir uygulama sürekli kendini ön plana alıyordur bir bak bütün saçma gördüğün uygulamaları kapat.

Sorun ya klavyeden yada işletim sisteminsen. İlk başka bir klavye ile dene. Olmazsa arkaplanda bir uygulama sürekli kendini ön plana alıyordur bir bak bütün saçma gördüğün uygulamaları kapat.

Sorun klavyeden değilmiş. Şurada adamın dediklerini yaptım. Şimdilik oldu gibi duruyor. İhtiyacı olan olabilir diye yaptığım linki bırakıyorum.

Windows 7 Oyun Oynarken Masaüstüne Atma Sorunu

başlat caliştir üzerinden , msconfig yazip enter ardindan başlatma sekmesinde seçili programlar var ise , seçili tikleri kaldirin tamam diyip yeniden başlatip deneyin. muhtemelen bi program güncelleme var tarzi bildiri icin masaüstüne atiyordur. dediğimi uygulayin. eğer sadece oyunlarda atiyor ise, olmadi klavyeyi cikar oyuna gir dene en azindan klavyeden mi emin olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı