Oyun oynayarak para kazanılabilir mi?

Ağır asosyal isen hesap kasıp satabilirsin. Mesela Craftrıseda sonoyuncuda skywars oyununda 50k puan kasıp hesabı satabilirsin. Veya valorant da hesabı elmasa kadar kasıp alabilirsin. Bir çok smurf oyuncu bu plat dia eloda hesap arıyor. Aynı şekik youtuberlar'da öyle. Lolde gider rank kasarsın vs vs. Bilmem ne 600k yasuolu hesap diye başlık atarsın atıyorum.

Yani demem o ki isteyen kazanabilir.

Ben Roblox'tan arada sırada para kazanıyorum ayda 200-300 lira kazanıyorum (o parayla daha fazla eşya alıyorum değerlendiriyorum)
Mesele starpets.gg Roblox adopt Me'den petlerini satabilirsin bazı petlerin değeri 200$ bazıları da 0.03$ petine bağlı :D

Çoğu oyunda para kazabileceğin işler var ama çok azı kayda değer para kazandırır. Yarı-otomatize metin 2 farmları iyi para kazandırır ya da WOW'da cidden en iyi oyunculardansa boost satarak çok iyi paralar kazanabilirsin ama bunların hepsi çok yorucu ve mental işlerdir. Uğraşmaya değmezler.

Böyle bir öneri kabul edilemez. İnsanların oyun zevkini mahvetmeye odaklı bir olay. Başka bir örnek; çevrimiçi oyunlarda elo Boost adı verilen yöntem ile kolsuz insanları asla ulaşamayacağı kademelerine çıkartıyorlar. Konu sahibi ancak private (özel) sunucularda, yalnız başına işini görecekse olur.

"İnsanların oyun zevkini mahvetmeye odaklı bir olay" dediğiniz cümlede zaten onu alacak kişi onunla uğrasmak istemediği için alıyor.
Ekleme olarak yazıyorum, Roblox'un içinde olan bazı oyunların kasılması zor belki hesabın Full seviye olması için aralıksız 1,2 hafta oynamayan lazım veya daha fazla, orada kastettiğim şey ise şu 1 hesabın seviyesi Max olması için onunla uğraşcağına 3.parti yazılımlar ile daha rahat yapılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı