EA App Oyun satın aldım ama kütüphanede gözükmüyor

Hocam bir buçuk saat önce aldım ama az önce geldi kütüphaneme. Yani beklerseniz gelecek muhtemelen.

Evet geldi bana da indirmeye başladım eğer sizde aynı oyunu aldıysanız beraber oynyabiliriz arkadaşlar Mienaki ekleyin

Evet geldi bana da indirmeye başladım eğer sizde aynı oyunu aldıysanız beraber oynyabiliriz arkadaşlar mienaki ekleyin.

Hocam bir şey mi yaptınız gelmesi için yoksa kendi kendine mi geldi? Benim 1.30 saat falan oldu gelmedi.

bf2042 aldım bende 1 saat oldu hala gelmedi yapacak bişi varmı bekleyeyimmi

Hocam bir şey mi yaptınız gelmesi için yoksa kendi kendine mi geldi? Benim 1.30 saat falan oldu gelmedi.
ben sol taraftaki 3 noktaya basıp help > app recovery yaptım sonra 20 30dk afk oldum geldiğimde kütüphaneme eklenmiş inmesine de hatta 7dakika kaldı.

Bf 5 aldığımda hemen gelmişti kütüphaneye, Need for speed heat aldım yaklaşık 24 saattir yok aga, EAplay'a ticket de açtım dönmüyolarda çıldırmalık

Black Friday indirimleri olduğu için 3 tane oyun aldım hesabımdan para çıktı ama kütüphaneme gelmedi ne yapmalıyım?

Hocam aynı sorun BF4 premium aldım dünden beri halen kütüphaneme gelmedi ticket ta attım nasıl olacak bu böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…