Oyun tavsiyeleri

Warframe oynadım 1 saat kadar falan sonra sonrası yok :D dayı vardı zırh seçtiriyordu seçtim saldım

Sanırım Muse Dash de klavye parçalamaya devam edeceğim.
Oyuna 3-5 saat civarı şans ver. Yeni hesap aç ayrıca. 1 saat kadar baktımla oyundan bir şey anlamazsın. Oyunun ilk zırh seçtim dediğin kısım 1 saat bile değil. İlk dakikası oyunun. Muhtemelen indirdikten sonra launcher'ı açtın update kurulum falan filan 30-35 dakika geçti. 20 dakika da oynadın oynamadın sonra çıktın eğer 1 saatin varsa.

Oyuna 3-5 saat civarı şans ver. Yeni hesap aç ayrıca. 1 saat kadar baktımla oyundan bir şey anlamazsın. Oyunun ilk zırh seçtim dediğin kısım 1 saat bile değil. İlk dakikası oyunun. Muhtemelen indirdikten sonra launcher'ı açtın update kurulum falan filan 30-35 dakika geçti. 20 dakika da oynadın oynamadın sonra çıktın eğer 1 saatin varsa.
elektrikli bi zırh seçmiştim biraz daha oynadım sonra bıraktım öyle hatırlıyorum

Benım sorunumda bu sanırım oyunu oynuyorum bir şey anlamıyorum bir daha girmiyorum herhalde bilemiyorum aslında sorunum ne ki benim?

oynadım
Oyunu 1 saat oynadım diyorsun. Oyun MMORPG'ler gibi en az 5-10 saat oynanmadan bir şey anlayamayacağın türde. MMO'ların çoğunun aksine güzel sinematikleri, kabul edilebilir bir kalitede hikayesi ve pek çok oyundan daha iyi oynanış mekaniği var. Oynanışı özgür bir oyun ve MMORPG'ler gibi sabit bir kafada ilerlemek zorunda değilsin.

Warframe oynadım 1 saat kadar falan sonra sonrası yok :D dayı vardı zırh seçtiriyordu seçtim saldım.

Sanırım Muse Dash de klavye parçalamaya devam edeceğim.

Battelbit oyna vallahi uzun süredir Online oyunlar sarmıyordu ama bu çok sardı oyunun ne kadar iyi olduğunu anlamak için az bir şey Warzone oyna sonra battelbit oyna çağ atlamış gibi hissediyorsun.

Geri
Yukarı