Oyun tavsiyesi

Bence ilk Max Payne 3'ü oynaması saçma olur. Hikayenin son oyunu ve ilk 3'ten başlarsa sıkar. Çünkü çok ara sahneli yerler var normal bir oyuncuyu bayar.
Haklısın. Ama serinin en yeni oyunu olduğu için daha çok hoşuna gider diye düşündüm. Bence çokta hikayeye bakılmamalı Max Payne 3`te şahsen ben ana hikayeyi pek takmadan sadece arkada müzik açarak bitirdim. Baya eğlenmiştim çünkü çatışma mekanikleri GTA 5 ile aynı olduğu için çok hoşuma gitmişti. Hele bide John Wick izledikten sonra oynarsanız...
Fallout new Vegas kesinlikle yeni bitirdim grafiğine aldanma oynadığında başyapıt buna denir diyeceksin.
Aynen. Gerçek bir RPG. Sürekli övülen The Witcher 3 yanından bile geçemez.

Haklısın. Ama serinin en yeni oyunu olduğu için daha çok hoşuna gider diye düşündüm. Bence çok da hikayeye bakılmamalı Max Payne 3'te şahsen ben ana hikayeyi pek takmadan sadece arkada müzik açarak bitirdim. Baya eğlenmiştim çünkü çatışma mekanikleri GTA 5 ile aynı olduğu için çok hoşuma gitmişti. Hele bir de john wick izledikten sonra oynarsanız...

Aynen. Gerçek bir RPG. Sürekli övülen The Witcher 3 yanından bile geçemez.

Evet çatışma mekanikleri falan çok hoş ama arkadaş anladığım kadarıyla hikayeye önem veren biri. O yüzden ilk oyundan başlaması çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı