Oyun tavsiyesi

AC - Shadow of WAR/MORDOR - Just Cause tarzı oyunlar arıyorum.

Genellikte TPS görünümlü, düz duvara tırmanabildiğimiz, karakterimizi geliştirebildiğimiz oyun tavsiyeleri arıyorum. Çitayı çok kısa tutmuş olabilirim. Öneriler serbesttir.

Şimdiden teşekkür ederim herkese.
Aklımda sadece mobil olarak önerebileceğim var.
Shadow Fight 2

Oynadım. Ama tavsiye için teşekkürler.

Pek ısınamadım bu oyuna maalesef 2. oyun güzel olur umarım trailer ve gameplaylerden güzel gözüküyor.
Oyunun en başı biraz sıkıcı oluyor biliyorum, sonradan daha eğlenceli olmaya başlıyor.

Sizin bahsettiğiniz oyunlar 1 Tomb Raider 2 Rise of the Tomb Raider ise onlar serinin 1 ve 2. oyunları değil.

Benim 1. oyun zannettiğim oyunun kapağı bu ben bunu 1. oyun zannediyordum ama bu başlık altında 1. oyun olmadığını öğrendim. Gecenin aydınlanması teşekkürler :)
Aklımda sadece mobil olarak önerebileceğim var.
Shadow fight 2

İlk oyununa göre 2. oyunu bayağı geliştirdiler telefonum ateşe dönünceye kadar oynuyordum bir ara.

Dosya Ekleri

• tomb-raider-cover.jpg
    tomb-raider-cover.jpg
    215,8 KB · Görüntüleme: 28
Benim 1. oyun zannettiğim oyunun kapağı bu ben bunu 1. oyun zannediyordum ama bu başlık altında 1. oyun olmadığını öğrendim. Gecenin aydınlanması teşekkürler :)

İlk oyununa göre 2. oyunu bayağı geliştirdiler telefonum ateşe dönünceye kadar oynuyordum bir ara.

O Shadow Fight 2 sadece tabletler için uygun eğer telefonlar fazla ısınıyor diyorsanız.
Bir de Shadow Fight 3'den daha iyi 3.sü var ya ızdırap.

Geri
Yukarı