Hocam oynamadığınız şey yok. Minecraft'ı modlu oynayın. Sky Factory 4 ve FTB Continuum önerimdir.
bir de bugüne kadar civilization cities left 4 dead harici hiç bir oyunu modlu oynamadım ve nasıl kurulur bir bilgim yok en son doku pakedi indircektim hata verdi silip tekrar kurdum yolunu yazarsan indiririm
Olmadıysa Farming Sim 19 oynayın.
100₺ aga bi kaç güne alırım kısmet olursa tavsiye için teşekkürler uzun süredir farm sim gibi oyun oynamıodum iyi gelir hiç olmadı
Dark Souls ve Dishonored serisine bakabilirsin.

Bu arada Dark Souls oynamışım ama dishonored ucuzmuş bayağı bir 28₺ alacağım 1-2 saat içinde kısmetse

Simülasyon oyunlarına ilgin varsa farming Simulator 19 tavsiye ederim.
bir arkadaş daha tavsiye etti ama 100₺ para biriktirip almam lazım direk alabilecek miyim onu düşünüyorum eğer gücüm yeterse o da bugün benimle olur inşallah

Işlemcinin o hızda çalışmasi mümkün değil CPU-Z programını indirip değerlere bir bakın derim.

Işlemcinin o hızda çalışmasi mümkün değil CPU-Z programını indirip değerlere bir bakın derim.
işin açıkçası bugüne kadar onu hiç dert etmedim tek derdim rdr gta max payne skyrim vs. gibi oyunları yüksek oynamaktı onun dışında ilgimi bile çekmedi dediğim gibi bu formda yazınca ffark ettim ama pc çalışıosa np benim için

Insan merak eder yav işlemci o hızlarda çalışıyorsa müzeye kaldırmak lazım bilgisayarı

Insan merak eder yav işlemci o hızlarda çalışıyorsa müzeye kaldırmak lazım bilgisayarı

valla ne bilem bir arkadaş vardı adını unuttum o da bu formda dedi bayağı bak işte ara üretici firmayı sor diye üretici firmada bilmiyor adamlar teknik ekip ile bağlandılar bilgisayara şaşırdılar bayağı bir ben dedim herhalde net koptu halbuki fibernet var evde sonra baktım meğersem şaşırıolarmış dedim biraz daha şaşırsınlar falan adam dedi format attınız mı attım dedim kaç yıllık PC dedi 5-6 yıl oldu herhalde dedim sıkıntı oldu mu şu ana kadar dediler hayır dedim o zaman NP kullanmaya devam edin ama format atmanızı öneririz dediler attım Win10 Pro yeni lisans alarak attım hala aynı kaldı bilmiom bir ara tekrar format atarım düşmezse benimdir düşerse kaybolur falan dermişim

Format atmana gerek yok CPU-Z programını indirip öğrenebilirsin ufak bir program.
canım aşırı sıkılırsa sana söz olsun indirip denerim şu an mabadıma aşırı zor gelio bişi yapmak tek istediim deli gibi oyun oynamak

Reis o işlemcinin 7.80 GHz çalışması mümkün değil ve bir şey sormak istiyorum işlemcinin sıcaklık değerlerine bakabilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…