Oyun telefonu önerisi

Normalde aklımda ASUS ROG 7 vardı ama Türkiye'de satılmıyor diye vazgeçtim. POCO'dan haberim var ama başka seçenekleri de değerlendirmek istiyorum. Öneriniz var mı? 23000TL altı.

Realme GT2 yede bakabilirsin bir ara çok öneriyolardı sade halini bu seride güzel.

Realme GT2 yede bakabilirsin bir ara çok öneriyolardı sade halini bu seride güzel.

Stoğu çok yok ve bu fiyata X6 Pro alınır. Daha fazla performans verecektir. Batarya performansında da SD 888 verimsizliğiyle uğraşmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata alıncak daha iyi model olmadığı için öneriyorum.
Kim ne yapsın 2 yıl önceki kronik sorunlu SD 888'li telefonu ve fiyatını hak etmiyor.

O fiyata slıncak daha iyi model ol adıpı için öneiyorum.
Kim ne yapsın 2 yıl önceki kronik sorunlu SD 888'li telefonu ve fiyatını hak etmiyor.

Evet sizden çok var zaten adam POCO'yu biliyorum demiş 2 kerede belirtmiş ama ısrarla POCO'yu öneriyorsunuz.

S23 FE, S22, S21FE, bunlar oyunlarda iyi ama bataryası çok iyi olmayanlar. Ben alacak olsam S23 FE alırım. Ya da çok para harcamak istemezsen A34 de orta ayarlarda 60FPS oynatıyor ısınma donma falan da sorunu yok. POCO'dan nefret ediyorum sakın ha X6Pro falan alma hatasına düşme kağıt üstünde iyi görünebilir ama POCO bu adı üstünde iğrenç ötesi bir marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…