Oyun ve Adobe programları için bilgisayar önerisi

Josepstalin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Adobe programlarını sıkça kullanıyorum özellikle Premiere Pro ve Lightroom ve çok sık oyun oynarım kendime yeni bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklımda şöyle hazır bir sistem var fikrinizi almak istedim bu fiyat aralığında başka bir sistem öneriniz varsa bakabilirim.
İtopya

Merhaba, Adobe programlarını sıkça kullanıyorum özellikle Premiere Pro ve Lightroom ve çok sık oyun oynarım kendime yeni bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklımda şöyle hazır bir sistem var fikrinizi almak istedim bu fiyat aralığında başka bir sistem öneriniz varsa bakabilirim.
İtopya
Adobe programlarını düzgün bir şekilde kullanabilmen için o bütçenin 2 katına ihtiyacın var.
Anakarta BIOS güncellemesi yapman gerekiyor yoksa sistem çalışmaz.
2X https://www.hepsiburada.com/gskill-...gaza=Hepsiburada&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.22.2

Son düzenleme:
Adobe programlarını düzgün bir şekilde kullanabilmen için o bütçenin 2 katına ihtiyacın var.
Anakarta BIOS güncellemesi yapman gerekiyor yoksa sistem çalışmaz.
[URL09RMHDKHL1668384000000/?linkCode=asn[/URL]
2X https://www.hepsiburada.com/gskill-...gaza=Hepsiburada&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.22.2

Adobe programlarını benim sistemim bile sorunsuz açıyor ve 4 5 saat Adobe'de takılmama rağmen ısınma performans düşüklüğü falan olmuyor ve sen 3060 içeren sistemde düzgünce kullanamazsın diyorsun.🤣

Adobe programlarını benim sistemim bile sorunsuz açıyor ve 4 5 saat Adobe'de takılmama rağmen ısınma performans düşüklüğü falan olmuyor ve sen 3060 içeren sistemde düzgünce kullanamazsın diyorsun.🤣

Timeline'da takılmadan profesyonel düzgün edit yapmak istiyorsan iyi bir işlemciye ihtiyacın var FPS oyununda noscope editi yapacaksa ona her PC yeter.

AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj 5600 yapıp işlemciyi bence bu sistemi alın ayrıca SSD 1TB yapabilirsiniz isteğe göre, attığınız sistem pahalı ve kasa Allah'a emanet duruyor.

Attığınız sisteme baktım işletim sistemi seçilmemiş seçince aşagi yukarı benim attığımla aynı fiyata geliyor ama daha kararım kesin değil zaten sizinki daha makul gibi geldi.

Timeline'da takılmadan profesyonel düzgün edit yapmak istiyorsan iyi bir işlemciye ihtiyacın var FPS oyununda noscope editi yapacaksa ona her PC yeter.

Yalnız benim yaptığım montajlar TikTok'taki PUBG videoları gibi bir şey değil profesyonel resim ve profosyenel video montajlıyorum kullandığım uygulamalarda; Adobe Photoshop, adope Premium Pro ve Adobe Lightroom.

Yeni konular

Geri
Yukarı