Oyun yaparak nasıl para kazanırım?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, oyun yaparak para kazanmak istiyorum. Nasıl kazanırım? Steam demeyin 1.500TL istiyor oyun başı.

Merhaba, oyun yaparak para kazanmak istiyorum. Nasıl kazanırım? Steam demeyin 1.500TL istiyor oyun başı.

Mobil oyun yapıp oyun içi satın alımlar ve reklamlardan gelir elde edebilirsiniz. Örnek olarak günümüz de çıkan ve hepsi birbirinin aynısı olan casual oyunlar gibi. Üstelik bu oyunları yapmak çok da zor değil.

Kesinlikle mobil piyasaya ağırlık ver,oyun piyasasında en çok para orda.
Knk play store de geliştirici hesabı açıyorsun 25 dolar kayıt ücreti var sadece ondan sonra bütün oyunlarını yükleyebilirsin.

Steam diyeceğim, 1500 liradan korkma yurt dışında 20$'dan satarsın 5 tanesinden paçayı yırtarsın.

Mobil oyun sektörü bu anlamda çok daha basit ve çok daha fazla kar getiriyor.

Kitle edinmen gerek önce ki bu sayede adınızdan bahsedilsin. O oyunu birilerine oynatmak için.

Önce nasıl oyun yapabilirim sorusunu sormalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…