Çözüldü Oyuna girince GTX 1050 Ti bilgisayar kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Başar Bingöl

Hectopat
RAM
12gb
SSD veya HDD modeli
1 adet m2 1 adet ssd 1 adet hdd
Ekran kartı
Gtx 1050 ti gigabyte
Anakart
gigabyte b450m s2h
İşlemci
ryzen 3 1200 af
Merhaba. Dünden beri bilgisayarımda bir sorun var oyun oynarken birden ekran gidiyor fakat Discord'dan arkadaşlarımı ve oyunun sesini duyabiliyorum. Birkaç saniye sonra bilgisayar tekrar açılıyor. Tekrar oyuna girdiğimde yine aynı sorunu yaşıyorum hatta bazen tarayıcada gezerken bile ekran gidiyor ekran gittiğinde ekran kartından aşırı yüksek fan sesi geliyor MSI Afterburner'ı açtığımda GPU sıcaklığı 40 derecelerde gözüküyor sorunun çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Klasik DDU yöntemini deneyin. Şu anki sürücüyü temizleyip sürücüyü tekrar kurun.

Merhaba. Dünden beri bilgisayarımda bir sorun var oyun oynarken birden ekran gidiyor fakat Discord'dan arkadaşlarımı ve oyunun sesini duyabiliyorum. Birkaç saniye sonra bilgisayar tekrar açılıyor. Tekrar oyuna girdiğimde yine aynı sorunu yaşıyorum hatta bazen tarayıcada gezerken bile ekran gidiyor ekran gittiğinde ekran kartından aşırı yüksek fan sesi geliyor MSI Afterburner'ı açtığımda GPU sıcaklığı 40 derecelerde gözüküyor sorunun çözümünü bilen var mı?

HDMI kablonda bir sıkıntı var mı?

Klasik DDU yöntemini deneyin. Şu anki sürücüyü temizleyip sürücüyü tekrar kurun.

Çözüm

Denedikten sonra sonucunu paylaşırım teşekkür ederim tavsiyen için.

HDMI kablonda bir sıkıntı var mı?

Kabloluk bir sıkıntı olsa reset atmaz diye tahmin ediyorum sadece ekran giderdi.

Dediğini yaptım sorun düzeldi teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı