Oyuna girince masaüstünün bulanıklaşması

FaruKzL

Hectopat
Arkadaşlar Sürüm 1803. Temiz kurulum yaptım önceden de vardı sorun. Oyuna girdikten sonra sağ alttaki logolar bulanıklaşıyor ve bazıları kayboluyor. Mesela Steam açık ama görüntü bozuklugundan dolayı orada kayboluyor ve batarya simgesi Windows defender bulanıklaşıyor. Reset atınca düzeliyor ama her seferinde oluyor.

CS: GO oyun ayarlarım: 4/3 1280x1024

önce.jpg
sonra.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyununuz ile monitörünüzün çözünürlüğü uyuşmuyor. Oyun açıkken alta alınca da muhtemelen Windows da oyunun çözünürlüğüyle çalışıyor. Bu sebeple bulanık görüyorsunuz. Oyunun çözünürlüğünü monitörünüzünkiyle aynı yaparsanız düzelecektir.

Oyununuz ile monitörünüzün çözünürlüğü uyuşmuyor. Oyun açıkken alta alınca da muhtemelen Windows da oyunun çözünürlüğüyle çalışıyor. Bu sebeple bulanık görüyorsunuz. Oyunun çözünürlüğünü monitörünüzünkiyle aynı yaparsanız düzelecektir.

CS:GO FPS oyunu olduğu için o çözünürlük de oynamam gerek herkes 4/3 vs. oynuyor. Benim şikayetim önceden olmuyordu boyle bir şey. 1703 versiyonda oyunu kapatınca düzelse yine fitim ama düzenliyor illa reset.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı