Çözüldü Oyuna girince mouse takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sistem özelliklerim:
MSI RX550 2 GB.
i5 4490.
8 GB RAM.
400W PSU.
Oynamak istediğim oyunların sistem özellikleriyle alakalı olduğunu düşümüyorum. Çünkü her oyunda aynı oluyor CS:GO'dan tutun GTA 5'e kadar.

Sisteminizi Malwarebytes ve Kaspersky ile taratır mısınız ama lütfen crackli kurmayın.
Sisteminizin özelliklerini belirtir misiniz ve oynamak istediğiniz oyunu çünkü oynamaya çalıştığınız oyun sistem özelliklerini aşıyorsa veya bilgisayarınız çok ısındıysa böyle şeyler olabiliyor.

Sisteminizin özelliklerini belirtir misiniz ve oynamak istediğiniz oyunu çünkü oynamaya çalıştığınız oyun sistem özelliklerini aşıyorsa veya bilgisayarınız çok ısındıysa böyle şeyler olabiliyor.

Sistem özelliklerim:
MSI RX550 2 GB.
i5 4490.
8 GB RAM.
400W PSU.
Oynamak istediğim oyunların sistem özellikleriyle alakalı olduğunu düşümüyorum. Çünkü her oyunda aynı oluyor CS:GO'dan tutun GTA 5'e kadar.

Sistem özelliklerim:
MSI RX550 2 GB.
i5 4490.
8 GB RAM.
400W PSU.

Sisteminizi Malwarebytes ve Kaspersky ile taratır mısınız ama lütfen crackli kurmayın.

Çözüm

Dosya Ekleri

• 1594834462587.png
    1594834462587.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Geri
Yukarı