Oyuna Girmeden Önce Ping Öğrenme

Femto

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Evet arkadaşlar siz de biliyorsunuz ki oyuna girip ping var diyerek AFK kalanlar çok fazla :/ Bunun önlemesi için oyuna girmeden önce herkesin bir ping test yapması gerekiyor ancak çoğunluğun yaptığı hata Türkiye server'ı seçmek. Aşağıda verdiğim linkte nasıl ölçebilirsiniz onu anlattım. Yaşım 16 lütfen sesimden yargılamazsanız sevinirim. Beğendiyseniz ne mutlu bana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar zahmete gerek yok. CS:GO server picker programı ile en doğru ping değerlerini alabilirsiniz.

League of Legends'ta bilinçli bir oyuncu, Dereceli maça girmeden önce tek başına özel oyun oluşturup internet hızına bakar. Yani LoL'de de oyuna girmeden önce bakılabilir.

Ben de bir alternatif sunayım. Windows 8 ve 10 kullanıcıları mağazadan "Network Speed Test" adlı uygulamayı indirip kullanabilirler. Uygulama gayet sade ve kullanışlı. Ping, indirme ve yükleme hızlarını çok kısa sürede öğrenebiliyorsunuz, tavsiye ederim ;)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı