Oyuncak GTR ne kadara satılır?

Bu konudan sonra araştırdım biraz ve Hot Wheels'a merak saldım ve çevremde ki 7 tane 3 harfli marketi gezdim sonunda güzel bir araba buldum 5 market de hiç bir şey yoktu. İlk başlayayım 5-10 araç aldıktan sonra duvara raf almayı düşünüyorum 50 araçlık.

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_132816.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20230130_132810.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20230130_132804.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 56

Hocam Hot Wheels paketlerinde küçük bir gümüş veya altın renginde alev logosu görürseniz kaçırmayın th ve sth diye geçiyorlar Sth'ler çok pahalıya gidebiliyor.

Hocam Hot Wheels paketlerinde küçük bir gümüş veya altın renginde alev logosu görürseniz kaçırmayın th ve sth diye geçiyorlar Sth'ler çok pahalıya gidebiliyor.
Benim kutu bu sanırsam dediğiniz değil. İnternette baktım sol üstte oluyormuş doğru mu? Dediğim yanış ise örnek atarsanız sevinirim.

Benim kutu bu sanırsam dediğiniz değil. İnternette baktım sol üstte oluyormuş doğru mu? Dediğim yanış ise örnek atarsanız sevinirim.

Aralarına Civic de eklendi

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_164405.jpg
    239,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Hocam Sth'lerin lastikleri sert plastik yerine kauçuk oluyor ve boyası metalik oluyor. Aynı zamanda arabanın üstünde veya içinde saklı bir th logosu oluyor. Normlade th modellerinde ise sadece rengi normalinden farklı oluyor. Kutu üstünde logo olmasa bile th veya sth olabilir dikkatli olmanız lazım.

Bugün ki heyecan ile 2 model aldım 10-15 adet olunca duvara bir şey yapmayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…