Oyuncu koltukları fiyatını hak ediyor mu?

Hak ediyor bence. Ama ben sevmiyorum.
Bence ediyor özellikle DXRacer markasi cok iyi, uzun süre oturup kalkinca ve hicbir yerinizin agrimadigini görünce anliyorsunuz aradaki farki. Ben sunu kullaniyorum resmen icine gömülüyorsun cok iyi.
Ben öyle içine alınca hoşuma gitmiyor ya. O kadar rahat ediyorum ki bu rahatlık bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor. Bir aile dostumuzu ziyaret ettiğimizde denemiştim DXRacer. Sanırsam Racing serisi idi. O kadar içine çekti ki beni alışamadım. Oyunlarda dikkatimi dağıtıyor [emoji23]

Bence haketmiyorlar. O yüzden ona 500 lira falan para vereceğine Ram, HDD falan alırsın. Ben öyle yaptım mesela ama bildiğin katlanan tahta sandalyelerden kullanıyorum arkama yastık alıyorum al sana konfor :')

Kesinlikle haketmiyorlar. Bende zamanında IKEA'dan ofis koltuğu almıştım 400 TL civarı. Kesinlikle o paralar verilmez.
MILLBERGET

Plastik sandalye varken oyuncu koltuğuda neymiş.

Bende xDrive atak kullanıyorum. Almadan önce deneme şansım olsaydı kesinlikle almazdım çok sert.

DXRacer fiyatını hak ediyor. Rahat mı değil mi onu öğrenmek için bir Adore mağzasına git ve kotuğa otur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…