Oyuncu kulaklığı önerisi

xWizz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Kendime yeni bir oyuncu kulakliğı alacağım. SteelSeries Artics 9 Wireless alacaktim fakat cizirti sorunu yaşayanlar oluyormuş.

Fiyat fark etmez, önceliğim Wireless kulaklık ama şu sağlamdir, alinir dediğiniz kablolu kulaklık varsa tercih edebilirim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

logitech g733 olabilir Wireless ve baya bi hafif deneme şansım olmuştu öneribilirim şahsen

Bütçen yeterse Razer Blackshark V2 Pro öneririm. Konforda ve ses kalitesinde kabloluları aratmıyor. Mikrofonu sadece iş görür vaziyette, kötü değil ama çok iyi de değil.
Yardımı olursa incelemem:

Corsair Void’in dip ses sorunu aşikar. 10 kişinin 6-7si yaşıyor resmen. Arctis serisinde ilkkez öyle bir cızırtı soeunu duydum. Doğrudur belki.

Asus rog fusion 700
G Pro X Kablosuz
Öneririm. G Pro X kablosuz’da bazen sorun yaşanmış.

Uzun zamandir Razer kullaniyorum. Ilk Megaledon, suan Kraken Pro v2 var. Zamaninin en iyi kulakliklariydi ama 4 5 ayda derisi vs aşıniyordu. O yüzden Razer icin ön yargim olusmaya basladi

Tacın üst kısmını saymazsak, orası zaten aşınmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…