Oyuncu masası önerisi

Paxolachill

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yakın zamanda oyuncu masası almayı düşünüyorum bütçem 650 TL.

144 Hz monitör 24 inch ve kasa sığacak şekilde üstüne güzel büyük uzun yıllar idare edebilecek bir masa istiyorum. Bütçeyi belki eğer çok iyiyse 750'e çıkarabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

İkea üzerinden Lagkapten/Adils masasına bakabilirsiniz. Kendim 200x60 boyutlarında olan masayı kullanıyorum, gayet memnunum masadan. O kadar para vermenize gerek yok sadece 24" monitör ve kasa koymak istiyorsanız.

Marangoz veya mobilyacıya kendin yaptır. Aynı fiyata MDF'den ve istediğin gibi yaptırabilirsin.
Hazır satılanlar sunta ve türevleri oluyor çoğunlukla.
Mesela ben %100 MDF'den yaptırdım. İstediğim yerlere kablo geçiş yeri açtırdım. Ayak olarak yüksekliği ayarlanabilir ayak seçtim. Zeminde eğim varsa ayağın ayarıyla dengeleyebiliyorum.

Bütçen varsa böyle fantazilere de kaçabilirsin:
IMG_20210719_212110.jpg

Hocam oyuncu masası nedir nasıl bir kavramdır yani masa masadır fark etmez (şu hariç: Masa içi PC Projesi)
Benimkisi şark köşesi gibi oyuncu köşesi daha çok.🙂
Bir de işlev önemliydi. Mouse pad için geniş alan. Masa ile monitörün konulduğu yer eşit olmalı ve ergonomiyi bozmayacak şekilde monitör yüksekliğini ayarlamalıyım. 27'' monitör kullandığımdan ekrana çok yakın olmamalıyım. Bunlardan dolayı dikdörtgenden ziyade kare formuna yakın masa belirledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı