Oyuncu monitörü önerisi

Ertu3506

Femtopat
Daha fazla  

Oyuncu monitörü alacağım da. Oynadıgım oyunlar PUBG, CS:GO, Valorant oynuyorum. Sızce hangı monitöru onerırsınız? 2ncı sıradakı hosuma gıdıyor. Yukarı asagı ınmesı, bir de yatay dıkey kullanımı fakat IPS monitör oldugundan cekınıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyuncu monitörü alacağım da. Oynadıgım oyunlar PUBG, CS:GO, Valorant oynuyorum. Sızce hangı monitöru onerırsınız? 2ncı sıradakı hosuma gıdıyor. Yukarı asagı ınmesı, bir de yatay dıkey kullanımı fakat IPS monitör oldugundan cekınıyorum.
Bütçe?
Tabi bunlardan başka önerilere açıksanız.

Eğer oyun(rekabetçi) ise ben en azından VA panel öneririm biraz daha hızlı TN sizin kararınız renkler kötü. Benim için renkler gereksiz performans önemli derseniz TN.

MSI Optix G241 23.8'' 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı