Oyuncu Monitörü Tavsiyesi

Arkadaşlar dün bir konu açtım fakat bazı monitör tavsiyeleri ile karşılaştım aklımda olan monitörden hariç birçok alternatif sunuldu ve şimdi gerçekten karar veremiyorum. Alacağım monitörün özellikleri 1MS ve 144 HZ olmak kaydı ile renk doygunluğu kontrast vs. gibi fiyatının gerçekten hakkını veren bir monitör almak istiyorum, araştırmalarım sonucu şu monitörlere rastladım ve sizinde önerebileceğiniz monitörler varsa lütfen yorum olarak belirtin.
  • BenQ XL2430T
  • BenQ XL2411Z
  • BenQ XL2420Z
  • BenQ XL2420T
  • EIZO Foris FG2421 (Bu monitörü nereden alacağımı bilmiyorum)
  • ASUS VG248QE
  • AOC G2460
  • Asus VN247H
Arkadaşlar nasıl arada kalmış durumdayım anlatamam, işlemci ekran kartı alırken bu kadar zorlanmamıştım bu nedir arkadaş ya yardım edin de çıkayım şu işin içinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani Asus kaliteli bir marka incelemelerini de izlemişsindir. Aoc modeli şu an 1.200 TL ve kaliteli kullananlar da memnun bu yüzden tavsiye ederim.

Böyle bir yere varamayacağım anlaşılan herkes farklı bir model öneriyor aralarından alınabilecek bir model seçmemiz lazım ortak kanaat getirerek. @wellnortkan Aoc modelini bende merak ettim açıkçası ama nereden temin edebileceğimi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı