Oyuncukoltugum.com sitesi güvenilir mi?

Scheriff

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte RTX 3050, Ryzen5 1600AF, 16 GB x 2 3000Mhz
Geçenlerde Şok'a gelen Rampage KL-R88 koltuğunu kaçırdım ucuza gelmişti ve fiyatı iyiydi. Oyuncu koltuğu almaya karar verdim ve alternatiflerini aradım Oyuncukoltugum sitesini Instagram'dan gördüm, fiyatlarına bakınca mâkul olduğunu fark ettim almak istiyorum ama güvenilir mi ondan emin değilim.
Alan biri varsa beni bilgilendirebilir mi? Teşekkürler şimdiden. Yanda görülen modeli almayı düşünüyorum.
1624789712311.png

Site hakkında bir bilgim yok maalesef ama aynı bütçede ofisel XPrime Alpha oyuncu koltuğu aldım kullanıyorum memnunum. Siteye güvenmezseniz tavsiye ederim.

Güvenilire benziyor ama dışarıdan göründüğü kadar hiç kaliteliye benzemiyor. Ürün fotoğrafları bile Photoshop ile xDrive koltuklarının üstüne kendi markalarını koymuşlar gibi. Buradan almayın bence. Biraz fazla verip xDrive alın.

Geçenlerde şok'a gelen Rampage KL-R88 koltuğunu kaçırdım ucuza gelmişti ve fiyatı iyiydi. Oyuncu koltuğu almaya karar verdim ve alternatiflerini aradım oyuncukoltugum sitesini Instagram'dan gördüm, fiyatlarına bakınca mâkul olduğunu fark ettim almak istiyorum ama güvenilir mi ondan emin değilim.
Alan biri varsa beni bilgilendirebilir mi? Teşekkürler şimdiden. Yanda görülen modeli almayı düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1085326

Verdikleri adreste 360 view açtım. Ne sokağında ne arka sokaklarında, sanayi sitesinin içinde öyle bir dükkan yok. Onu bırakan sandalye satan yer bile görünmüyor. Şikayetim varda birisine demiri yamuk ürün göndermişler. Sorun çözülmüş işaretlenmiş ama çözümle alakalı hiçbir şey yazılmamış. Çözüldüğünü zannetmiyorum.

Sizlere önerim 900 ₺ az bir para değil. xDrive paranız yetmiyorsa benim gibi xfly kullanabilirsiniz. Yine kalitelidir. Fiyatı XDrive'dan ucuzdur. İnceleyin. Sonra alın.

İyi günler dilerim.

Konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim, söylediğiniz şeyler doğrultusunda güvenemedim ve XDrive almaya karar verdim. Konu kilitlenebilir.

Geçenlerde şok'a gelen Rampage KL-R88 koltuğunu kaçırdım ucuza gelmişti ve fiyatı iyiydi. Oyuncu koltuğu almaya karar verdim ve alternatiflerini aradım oyuncukoltugum sitesini Instagram'dan gördüm, fiyatlarına bakınca mâkul olduğunu fark ettim almak istiyorum ama güvenilir mi ondan emin değilim.
Eki Görüntüle 1085326

Hiç duymadım, bu tip sitelere ödeme bilgilerini verme tamamen risk. Ben olsam hiç girmezdim.

Geri
Yukarı