Oyunda ekran kartının 75 derece olması normal mi?

75 derece gayet iyi bir sıcaklık. Yanlış bilgi vermeyin.

Hava sıcaklığı öğlen 28 derece falan hem testide öglen sıcaklığında yaptım demiyor. Bu sıcaklıkların 35 dereceyi gececegi zamanlar rahat olacaktır ben bu sıcaklık degerlerinin iyi olduğunu duşünmüyorum. Kendimin RX6700M ekran kartı var laptopum 2cm daha az incelikte 75-80 çalışıyor.
Tabii ki ekran kartında sorun olduğu düşünmüyorum ama termal macunun değişmesi lazım çok fark yaratır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava sıcaklığı öğlen 28 derece falan hem testide ögelen sıcaklığında yaptım demiyor bu sıcaklıkların 35 dereceyi gececegi zamanlar rahat olacaktır ben bu sıcaklık degerlerinin iyi olduğunu duşünmüyorum. Kendimin RX6700M ekran kartı var laptopum 2cm daha az incelikte 75-80 çalışıyor.

Siz öyle düşünüyor olabilirsiniz ama 80 derece altı gayet iyi olduğu bir gerçek. İnsanları kendi düşünceleriniz yüzünden korkutmamanızı tavsiye ederim.

Apex de 75 warzone 68 pes 22 72 normal mi
Normal gibi. Fan hızı nedir?

Valorantta iken düşük olur zaten. Ekran kartını yoran bir oyun değil. Kaliteli bir AAA oyunda test etmek daha mantıklı.
fan hızı 1400 - 2100 rpm arası
Hava sıcaklığı öğlen 28 derece falan hem testide öglen sıcaklığında yaptım demiyor. Bu sıcaklıkların 35 dereceyi gececegi zamanlar rahat olacaktır ben bu sıcaklık degerlerinin iyi olduğunu duşünmüyorum. Kendimin RX6700M ekran kartı var laptopum 2cm daha az incelikte 75-80 çalışıyor.
Tabii ki ekran kartında sorun olduğu düşünmüyorum ama termal macunun değişmesi lazım çok fark yaratır.
garantisi var daha 6 ay gibi
Hocam en son bakımı ne zaman yapıldı.
Tozuna arasıra temizlerim. Ama termal macunu hiç değiştirmedim. Garantisi var daha.
Normal sayılır. Fan devri yüzde kaçta?
1400 - 2100 rpm arası

Son düzenleme:

Geri
Yukarı