Oyunda "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti" Sorunu

Flawsome

Kilopat
Daha fazla  
PC geç açılıyor, açıldıktan sonra 3-4 dakika kadar disk %100 kullanımda ve komutlarımı algılamıyor. Sonra düzeliyor. Daha önce LoL'de, Metin2'de denedim, aynı hata oluyor ama farklı sonuçlar oluyor, şöyle ki ;
LoL'de oyun kilitleniyor, klavye ve fare vs komutlarımı algılamıyor, onlar da donuyor, 5-6 saniye sonra geri geliyor. Metin 2'de oyun kilitleniyor, yanıt vermiyor durumuna geçiyor, kapatmak zorunda kalıyorum. Aldığım hata;

"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu."

Daha sonra Knight Online oyununu indirdim, tekrar oyuna başladım ve arkadaşlarımla oynuyordum, 1 hafta sorun yapmadı. Hatta geceleri açık bırakıyordum bilenler bilir pazar kurmak için vs. Ancak bugün, oyun donuyor, arada sırada ekran siyah olup oyun geri geliyor ve devam ediyorum, bazen ise, oyun donuyor, siyah ekran oluyor, klavye ve fare komutlarımı algılamıyor, daha sonra geri geliyorlar ancak oyun simsiyah kalıyor öyle. Kapatmak zorunda kalıyorum. İnternette onlarca çözüm var ancak hiçbir işe yaramadı, ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar ? @Recep Baltaş ?

Cevap gelmedi hala.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı