Oyunda hem konuşup hem de arka planda müzik çalmasını sağlayan program önerisi

Lyviq

Hectopat
Selam. Slam, Soundpad gibi uygulamaları biliyorum fakat istediğimi karşılamıyor. Örneğin bilgisayarımda 2000 MP3 dosyası var, ben istediğimi oyunda çalmak istiyorum. Bu programlara müzik ekleyip tuş atamak zorundayız, bu yüzden 2000 müziği ekleyip tuş atayamam. Benim istediğim bir programa örneğin groove Music veya VLC gibi uygulama atamak daha sonra tek tuşla Groove'de ne çalarsa çalsın oyuna iletmek ama bunu yaparken de arka temada konuşabilmek. Yani hem müzik çalmak hem de mikrofonda konuşmak. Böyle bir program var mıdır?

Ekstradan ses aygıtlarından stereo karışım ayarını da biliyorum fakat bunu açınca tüm sesler karşıya gidiyor yani oyunun sesleri, biri konuşuyorsa onun sesi vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok detaylı değilse başkalarının yapabilmesi adına yazar mısınız?
Pek bir şeyi yok, ben önceden yüklediğimde herhalde karıştır özelliği yoktu ondan dolayı tekrar indirmemiştim. Kısayol tuşlarından klavyedeki next track, play tuşlarını atadım sonra karıştır özelliği için bir tuş atadım oyuna girdiğimde karıştır tuşuna basıyorum karşıya müzik gidiyor müzik giderken de konuşabiliyorum. Yani her müziğe ayrı tuş atamak zorunlu değil

Yeni konular

Geri
Yukarı