Oyunda ve video izlerken siyah ekran girip gidiyor

Hocam ekran kartıyla ilgili bir sorun olsaydı video izlerken bir şey olmazdı video izlerken ekran kartı zaten %1 falan kullanıyor muhtemelen monitördedir
ben gene test edip sizlerle paylaşayım

Hocam sorunu buldum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum galiba kabloyu arkadan oynattım siyah ekran girip çıktı gene ekran kartı yuvasına tam oturmuyor hem dpi hem hdmi anlamadım gitti

Hocam sorunu buldum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum galiba kabloyu arkadan oynattım siyah ekran girip çıktı gene ekran kartı yuvasına tam oturmuyor hem dpi hem hdmi anlamadım gitti
1703617871191.png

Furmak değeri böyle sizce bir sorun var mı?

Son düzenleme:
Ben gene test edip sizlerle paylaşayım.

Hocam sorunu buldum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum galiba kabloyu arkadan oynattım siyah ekran girip çıktı gene ekran kartı yuvasına tam oturmuyor hem DPI hem HDMI anlamadım gitti.

Eki Görüntüle 2065826

Bende de aynı sorun vardı direk gisiyordu benim monitör güç kablosunu oynatıyordum düzeliyordu güç kablosunu değiştirin.

Eki Görüntüle 2065826

Furmak değeri böyle sizce bir sorun var mı?
İnternete bakın 4060 değerleri nasıl olmalı diye

Tam olarak bana kullandığınız kabloyla ilgil idetaylı bilgi verebilir misiniz? Dönüştürücülü mü, markası modeli bağlantı tipi?
asus vg249q1anın içinden çıkan dpi kablosu ve güç girişi

Tam olarak bana kullandığınız kabloyla ilgil idetaylı bilgi verebilir misiniz? Dönüştürücülü mü, markası modeli bağlantı tipi?
kartım da sorun var mıdır sizce ya?

işin garip tarafı valorant oynarken hiç olmuyor

Geri
Yukarı