Oyunda yaşanan önemli anlar nasıl kaydedilir?

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam, PS5 üzerinde share tuşuna basıp son dakikaları rahatça kayıt edebiliyorum ancak PC üzerinde Xbox Game Bar kısmı ile sadece son 30 saniyeyi kayıt edebiliyorum. Hatta bazen orada sorun yaşıyorum bunun daha rahat bir yolu var mı acaba?

Selam, PS5 üzerinde share tuşuna basıp son dakikaları rahatça kayıt edebiliyorum ancak PC üzerinde Xbox Game Bar kısmı ile sadece son 30 saniyeyi kayıt edebiliyorum. Hatta bazen orada sorun yaşıyorum bunun daha rahat bir yolu var mı acaba?
Medal indirerek yine bahsettiğiniz gibi bir tuş atayarak kendinizin belirlediğiniz kadar süre önceyi kayıt altına alabilirsiniz.

Ekran kartınız NVIDIA ise Alt+Zden anında oynatmayı sürekli açık tutun. Önemli bir an yaşadığınızda da anında oynatmaya basıp kaydet deyin.

GeForce uygulaması ile son 5 dakikanın ekran kaydını alabiliyorsunuz.
(Üstteki arkadaşla aynı şekilde anladım bende.)

Ekran kartınız NVIDIA ise alt+zden anında oynatmayı sürekli açık tutun. Önemli bir an yaşadığınızda da anında oynatmaya basıp kaydet deyin.

Teşekkür ederim yardımlarınız için onu hallettim peki illa klavye ile almak şart mı?
Genelde Single oyunları kontrolcü ile oynuyorum illa alt+Z yapacaksam klavyeyi yakında tutmakta fayda var :)

Teşekkür ederim yardımlarınız için onu hallettim peki illa klavye ile almak şart mı?
Genelde Single oyunları kontrolcü ile oynuyorum illa alt+Z yapacaksam klavyeyi yakında tutmakta fayda var :)

Kontrolcüyle alınması mümkün değil maalesef. Klavyeyi yakında tutun

Yeni konular

Geri
Yukarı