Oyundan cıktıktan sonra siyah ekran sorunu

Mertreina93

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Oyun giriş cıkısta siyah ekran sorunu oluyor, arkada işlem devam ediyor monitörü kapatıp actıgımda düzeliyor. NVIDIA 1660 Ti var sürücü güncelledikten sonra oldu lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete bakayım dedim ama güzel yabancı bir makale bulamadım. Yazılımın koduna bakın ondan bir önce gelen kod yani eski yazılımınızı kurun bu tür sistem parçalarında yenisini değil stabil olanı seçin. Memnunken araştırmadan update etmeyin.

İnternete bakayım dedim ama güzel yabancı bir makale bulamadım. Yazılımın koduna bakın ondan bir önce gelen kod yani eski yazılımınızı kurun bu tür sistem parçalarında yenisini değil stabil olanı seçin. Memnunken araştırmadan update etmeyin.
Deneyecegim
steam 720p cektim ne alakaysa 4.5 oyuna giris yaptım cıktım sorun cözüldü galibe anlamadım bende :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı