Steam Oyunlar düzgün başlatılmıyor

İşletim sistemi
Linux

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
AMD RX6600
Anakart
ASUS H510M-D
İşlemci
İntel İ5-11500K
KDE Neon kullanıyorum. AMD RX6600 kart mevcut. Steam'de oyunu başlat dedikten 10 saniye sonra, yine oyunu başlat tuşu geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KDE Neon kullanıyorum. AMD RX6600 kart mevcut. Steam'de oyunu başlat dedikten 10 saniye sonra, yine oyunu başlat tuşu geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun dosyalarını doğrular mısınız?

Steam ile çakışan bir program buna sebep oluyor olabilir. En bilinen türleri aşağıda yazıyorum.

Anti-virüs programları
VPN programları
Download hızlandırıcılar ve Download Manager programları

Bunun dışında Steam İndirme Önbelleği'ni temizlemek de bazen bunu çözebiliyor. Aşağıdaki yolu kullanarak önbelleği temizleyebilirsiniz. Temizledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Steam > Ayarlar > İndirmeler > İndirme Önbelleğini Temizle

Umarım çözülür sorununuz.

Denedim, çalışmadı.

Hocam bende de bu sorun oluyor bazı oyunlarda. Bu oyunlar bazen bir .DLL dosyası eksıklıgı yuzunden calısmıyor size tavsiyem oyunun dosyasındakı .exe'sinden oyunu başlatmanız eger bir .DLL dosyası falan eksıkse burada hata verıyor genellıkle garantı veremem calısmazsa da vaktınızı çaldığım için özür dilerim.

Geri
Yukarı