Satılık Oyunlar sadece 10 TL!

Makaleler
10
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
RDR 2 hesabı almıştım, güncelleme yapayım dedim.
Oyunu 2 saat oynadım, hesapta henüz bir sorun yok. @reddline sayende en azından malum yolda deneyimleyemediğim oyunu oynadım, teşekkürler. Tabii ki indirimlerde oyunu orijinal olarak satın alacağım.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
RDR 2 hesabı almıştım, güncelleme yapayım dedim.
Oyunu 2 saat oynadım, hesapta henüz bir sorun yok. @reddline sayende en azından malum yolda deneyimleyemediğim oyunu oynadım, teşekkürler. Tabii ki indirimlerde oyunu orijinal olarak satın alacağım.
İyi oyunlar dilerim.
Oyun alacak arkadaşlar için şuanki güncel oyunlar :
FIFA 21, Cyberpunk 2077, RDR2, Battlefield V, AC : Valhalla ve yakında Detroit : Become Human ve Horizon Zero Dawn.

Set olarak satılan oyunlar : Batman Arkham Origins, PES 2021, Call OF Duty Ghost, Sleeping Definite Edition, Metro 2023 Redux ve RDR2 mevcuttur.

Setli olan paketin fiyatı 20 TL'dir.
Tekli oyunlar 10 TL'dir.
1 Alımda 10 TL.
2 Alımda 15 TL.
3 Alımda 20 TL.
4 Alımda 25 TL.
Olarak ücret alınır. Fiyat konusunda ek yardımcı olunur.

TimorYuan2

Hectopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Merhaba arkadaşlar.
Oyun hesabı satışı yapmaktayım.
%100 Garantili ve %100 Müşteri memnuniyeti vardır. Forumlarda satışım mevcuttur.
Çok düşük bir ücrete istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Sattığım oyunlar:
FIFA21, Cyberpunk 2077, RDR2, Battlefield V, AC : Valhalla'dır.
İstek üzerine yeni oyunlar temin edilir. Oyun başına 10 TL'dir.

ÖZEL PAKET :
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call OF Duty Ghost, Sleeping Definite Edition, Metro 2023 ve RDR2'li Hesap sadece 25 TL!!! ( Önceden RDR2 almış kişilere 15TL'den verilir)

Korsan ile ne fark var?
Korsan indirip bilgisayarınıza virus buluşturabilirsiniz. Bunda hiçbir risk yoktur.

Ödeme yöntemleri: Tosla, Papara ve IBAN'dır.

İletişim: Telegram @reddlinee ve E-Posta iletişimi: [email protected]
Hocam bir sorum olucak. Bu hesaplar ile Geforce Now üzerinden oyun oynanabilir mi?

Chloe Price

Centipat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Ben FIFA 21 ve AC Valhalla'dan vazgeçtim hocam. Stoğa geldiklerinde Horizon Zero Dawn ve Detroit Become Human alacağım. Papara sanal kart kabul ediyor musunuz?

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
Öncelikle cevap veremediğim için özür dilerim hepinizden. Ceza yediğim için geri dönüş yapamadım.
Hocam bir sorum olucak. Bu hesaplar ile Geforce Now üzerinden oyun oynanabilir mi?
Evet Steamde olan oyunları çok rahat oynarsınız.
Ben FIFA 21 ve AC Valhalla'dan vazgeçtim hocam. Stoğa geldiklerinde Horizon Zero Dawn ve Detroit Become Human alacağım. Papara sanal kart kabul ediyor musunuz?
Papara ödeme mevcut. Horizon ve Detroit geldi ve çok güzel kampanya yapacağım. Yeni ilan yayınlayacağım.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
Arkadaş yeni ilan açarken yine ban yemiş. :D Telegramdan rica etti. Yeni oyun paketleri yayınlamış. Alacak arkadaşlar için : Satılık: Ucuz oyun paketleri.
Teşekkürler.
Satılık: Ucuz oyun paketleri. Bu ilandan kontrol edebilirsiniz.
Kutuphanenize Cold War'u eklerseniz beni etiketler misiniz?
Cold war'in geleceğini sanmıyorum hocam. Gelirse iletisime geçerim.

Yukarı