Satılık Oyunlar sadece 10 TL!

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8

Haxhunter

Decapat
Yer
istanbul
Gunluk 15 lira nedir? Ben bu oyunu 6 ayda bitirebilecegim belki de. 6x30x15= 2700 lira.

Kiralama, zorla vermiyorum. Sen bilirsin. Arkadaşa birkaç kez yazmışsın kiralık var mı diye, o da yok deyince, ben de oynayabilmen için teklif ettim. . 6'a bence az 6 yılda anca bitirirsin. Teşekkür edeceğin yerde bir de eleştiriyorsun, harikasın.

Makaleler
15
Kiralama birader zorla vermiyorum sen bilirsin. Arkadaşa birkaç kez yazmışsın kiralık var mı diye o da yok deyince, bende oynayabilmeniçin teklif ettim. Sen çok beklersin 10 TL'ye ömür boyu offline hesapla karıştırma. 6'a bence az 6 yılda anca bitirirsin.) Teşekkür edeceğin yerde bir de eleştiriyorsun harikasın.

Bende almiyorum zaten. Teşekkür edecekmisim bir de. 😂

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8

AGENT_47

Centipat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Geri dönüş yapıldı.
1615025577934.png

Bunun gibi oldu :).

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
Kiralama, zorla vermiyorum. Sen bilirsin. Arkadaşa birkaç kez yazmışsın kiralık var mı diye, o da yok deyince, ben de oynayabilmen için teklif ettim. . 6'a bence az 6 yılda anca bitirirsin. Teşekkür edeceğin yerde bir de eleştiriyorsun, harikasın.
Gidip kendi konunuzu açabilirsiniz. Ürünlerime de laf atmazsaniz sevinirim. :) Dünden beri bir sey demiyorum.

arasyuksel

Centipat
Yer
Empire Bay
@reddline hocam, takas düşünebilir misiniz? Evet saçma, biliyorum ama pek de bir seçeneğim kalmadı.

Elimde sadece 1 kere kullandığım Battlefield 3 Origin hesabı var ( sadece ben kullanıyorum ).
Bu hesap ile içinde sadece Cyberpunk olan ortak Steam hesaplarınızdan birini takas etmeyi düşünür müsünüz?

Hocam aslında 10 TL için bunları yapmazdım, ama maalesef ininal dışında bir karta sahip değilim ve başka bir seçeneğim kalmadı. İyi günler dilerim.

Yeni mesajlar

Yukarı