Oyunlara gelen zamlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mantıklı. Kendimiz Unreal öğrenip kendi oyunumuzu yapalım. God of War yapmak Max 5-6 ay sürer bence. Atreusu sokak veledine kratosu da babam seslendirsin falan. Aynen 5 ayda GoW yapılır. RDR2 falan da yapılır bence. En kötü sokakta balta alıp taş tahta falan keselim. O da oyun bence.

Yunan mitolojisi içeren oyun mu yapılır (!) namaz kılma simülator yap.

Yunan mitolojisi içeren oyun mu yapılır (!) namaz kılma Simulator yap.

Olm kratos bizim tarafımızda anlayın artık. Adam norse + Yunan mitolojisini hamile bıraktı hala Müslüman olduğunu çözemediler adamın. Ya dövmeli adam namaz kılamaz mı!

Olm kratos bizim tarafımızda anlayın artık. Adam norse + Yunan mitolojisini hamile bıraktı hala Müslüman olduğunu çözemediler adamın. Ya dövmeli adam namaz kılamaz mı!
Kanıtı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben alacağımı aldım
Yeni çıkacak olanları artık anca CS:GO kasaları ile alırım.

Videoya oscar gelmeli derin felsefesi beni aydınlattı ama zam gelmez diyenleri göremedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…