Oyunlara giremiyorum

12 yaşındayım, babam akşam eve gelip oyunlara girebiliyor musun dedi ve güldü ben de denemedim dedim o akşamdan sonra oyunlara giremiyorum.

+18 içerikli sitelere girerken nasıl bir engelle karışıyorsan ve modemi resetlemek işe yaramıyorsa aynı mantığı burada düşünebiliriz. ISS'ye giden oyun sunucularına erişme istekleri geri çevriliyor.

Yine de teşekkür ederim, sağ ol.

Babanız derslerinize odaklanmanızı istemiş. O yüzden bence babanızı dinleyin ve derslerinize odaklanın.

12 yaşındayım, babam akşam eve gelip oyunlara girebiliyor musun dedi ve güldü bende denemedim dedim o akşamdan sonra oyunlara giremiyorum.

Büyük ihtimalle ders notlarınızdan memnun değil ya da sabahtan akşama kadar kalkmıyorsunuz. Davranışlarınızı gözden geçirin. Babanız düzeldiğinizi görünce kaldıracaktır.

Büyük ihtimalle ders notlarınızdan memnun değil ya da sabahtan akşama kadar kalkmıyorsunuz. Davranışlarınızı gözden geçirin. Babanız düzeldiğinizi görünce kaldıracaktır.

Her şey normal canı sıkılıyor herhalde :/

Modem arayüzünüzden ebeveyn kontrollerinden ayarı kapatabilirsiniz.(şifresini değiştirmiştir muhtemelen)

Modem arayüzünüzden ebeveyn kontrollerinden ayarı kapatabilirsiniz.(şifresini değiştirmiştir muhtemelen)

Ebeveyn kontrolleri diye bir ayar yok. Türk Telekom'un internet bölümünden ayarlanıyor ama ben onun dışında var mı diye sormuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…