Çözüldü Oyunlarda 1 FPS veren ekran kartı zarar görmüş olabilir mi?

• Konuyu başlatan fxxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 280
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fxxx

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım o kadar iyi değil ama Warzone da 60 FPS veriyordu. En son ayarları kurcalayayım derken oyunda 1 FPS vermeye başladı. Ben de ayarları buga soktum zannettim ama BF5 girince onda da 1 FPS vermeye başladı. Bir şey yanmış olabilir mi kasada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu anda AMD driverinde güncelleme vardı, onu yaptım. Windows'unkini yaptım. Bir de BF5 ve CS de FPS'lerim normale döndü. CoD'u daha denemedim ama iki oyuna da ilk girdiğimde bayağı drop yedi arka arkaya. Sonra drop yemedi. Şimdi CoD'a gireceğim.

Edit: CoD da normale döndü.
Bilgisayarım o kadar iyi değil ama Warzone da 60 FPS veriyordu. En son ayarları kurcalayayım derken oyunda 1 FPS vermeye başladı. Ben de ayarları buga soktum zannettim ama BF5 girince onda da 1 FPS vermeye başladı. Bir şey yanmış olabilir mi kasada?

Yani demek ki bir şeyler olmuş sorunu bulmak gerek. Istersen stres testine falan sok

Şu anda AMD driverinde güncelleme vardı, onu yaptım. Windows'unkini yaptım. Bir de BF5 ve CS de FPS'lerim normale döndü. CoD'u daha denemedim ama iki oyuna da ilk girdiğimde bayağı drop yedi arka arkaya. Sonra drop yemedi. Şimdi CoD'a gireceğim.

Edit: CoD da normale döndü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı