BAHASKA

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Acer'in Gtx 950M ekran kartlı, i5 7200U işlemcili, 1920 x 1080 çözünürlüğünde bir dizüstü bilgisayarı bulunmakta. Ben CS:GO adlı oyunu 4:3'de 1024 x 768 stretched şeklinde oynuyorum. Haliyle Intel HD ekran kartından ayar yapmak zorunda kaldım. Ekran ölçeklendirmesini ''Tam Ekrana Ölçeklendir - Uygulama Ayarlarını Geçersiz Kıl'' şeklinde yaptım. Tamam CS:GO'da güzel, hoş stretched şeklinde oldu ama oynadığım öbür oyunlarda ben monitorümün maksimum çözünürlüğü olan 1920 x 1080 altına inemiyorum öyle bir ayar vermiyor. Altına inmem için işlemcinin ekran kartı driverlerini silip tekrar yüklüyorum o zaman ölçeklendirme ayarı ''Ekran Ölçeklendirmesini Koru'' şeklinde olunca öbür oyunlarda monitörümün kendi çözünürlüğü altına inebiliyorum. Ama bu seferde CS;GO'yu 4:3 çözünürlükte black bars şeklinde oynamak zorunda kalıyorum. Ben hem CS;GO'da stretched şeklinde hem de öbür oyunlarda monitör çözünürlüğümün altındaki ayarlarda nasıl oynayabilirim?

Not: Bahsettiğim oyunlar H1Z1, Battlefield 1, PUBG. Config ayarlarından çözünürlüğü düşürmeye çalıştım H1Z1'de bu sefer ekran küçüldü ama kenarlarda mavi boşluklar çıktı CS:GO'daki black bars gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…