Oyunlarda 3-4 saniyelik kasma sorunu

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Yakın bir zamanda kazandığım çekilişten içinde Battlefield 4 ve Battlefield bad company 2 bulunan Origin hesabı kazandım. BF4 Online düşük ayarlarda akıcı iken diğer oyunlarda yaşadığım gibi 3-4 saniye aşırı fazla kasıyor ama sonrasında düzeliyor. Bu 3-4 saniyelik kasmayı diğer oyunlarda da yaşıyorum. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bellek yetersizliğinden olabilir. Yüksek ayarlarda daha fazla bellek ihtiyacı doğar. Belleğiniz az ise bu tarz takılmalar yaşayabilirsiniz. Sisteminizi yazarsanız daha rahat yardımcı olabiliriz.

İmzadaki sistem ile oynuyorsanız eğer RAM gayet iyi. Yüksek ihtimalle HDD kaynaklıdır.

İmzadaki sistem ile oynuyorum. Normal de grafik vs. önemsemem o yüzden Low ayarlarda oynamayı tercih ediyorum. V-Sync açarsak sorun düzelir demişti birisi videoda, doğru mudur?

İmzadaki sistem ile oynuyorum. Normal de grafik vs. önemsemem o yüzden Low ayarlarda oynamayı tercih ediyorum. V-Sync açarsak sorun düzelir demişti birisi videoda, doğru mudur?
Denemeniz en mantıklısı. %100 düzelir veya düzelmez diyemeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…